10 yillik evliyim ve ilk defa bunu dile getiriyorum esimle aramizda guvensizlik sorunu var

Keske hıc boyle seyler olmasa durduk yere huzurunuz kactı ...

İyice düşünün o zaman, biraz sakinleşin. Abileriniz yardımcı olacak insanlar gibi öyleyse gidersiniz çünkü düşünce yapısı sağlıklı değil eşinizin. Acele karar vermeyin.

Him valla o zaman yapacak dicek tek soz ya arkadaslarin ya bu yuvan :KK20:
evet ben bu goruntuleri gordum ve sunu dedim arkadasini arocaksin diceksin bida bana boyle resimler atma diye karim gordu tartistik diye yok demiyor ya ya resmen ben mi o mu desem arkadasim dicek resmen bu olayi gorumceme kaynanama anlattim dedim cok kizldilar hatta gorumcem boyle birsey olsa ben kiyameti koparirim sen cok sabirlisin dedi

İyice düşünün o zaman, biraz sakinleşin. Abileriniz yardımcı olacak insanlar gibi öyleyse gidersiniz çünkü düşünce yapısı sağlıklı değil eşinizin. Acele karar vermeyin.
ya yuvami yikmak istemiyorum ben ama sabah dedimki dayanamadim o gece bana kizdiginda tek miydin dedim evet dedi vende telefonda resim var 3 kisi var dedim yigenimle arkadsi var dedi yahu evet bu aralar yogeniyle isi var bikiyorum ama ama kocaman adamsin 33 yasinda senin ne isin var 22 yasindaki cocukla
simdi aksam desem ssenin yazismalarini okudum bune desem kesin kendini hakli cikaracak karar verdim bu aksam konusucam

zaten hic birine guvenmiyorum ki kaynanam bile kiziyor bu sene boyle oldu bir ara hic biriyle konusmuyor takilmiyordu namazini kiliyordu evinde bizinleydi iki gun bunlarla takilinca direk degisiyor
Kimsenin namazla düzeleceği yok arkadaşım eğer değerlerinde aldatmanın çirkinliği yoksa başı secdede gözü gene kayar
Arkadaşların olumsuz etkisi olabilir ama karşı koyacak irade yoksa zayıftır suçludur

evet ben bu goruntuleri gordum ve sunu dedim arkadasini arocaksin diceksin bida bana boyle resimler atma diye karim gordu tartistik diye yok demiyor ya ya resmen ben mi o mu desem arkadasim dicek resmen bu olayi gorumceme kaynanama anlattim dedim cok kizldilar hatta gorumcem boyle birsey olsa ben kiyameti koparirim sen cok sabirlisin dedi
Esınız ıcın arkadası sızden daha onemlı yanı
Bence esınızın cekındıgı bırsey var
Arkadasına telde oyle derken arkafasıda sende fanfinifon yaparken su bu haltları yerken ıyıydı bana mı suc buluyosun dıyecegınden korkup aramıyodur belkı

Esınız sızı onemsese sevse sızın bahsettıgınız gıbı duzgun olsa bu muhabbetlere hıc gırmez hatta anında arkadaslıgını keserdı

Bı zorunlulugu mu var adama sızden daha mı onemlı

Bence cok cok cok uzulerek soyluyorum kendınızı kandırıyorsunuz

ARkadaşlarla alakası yok ama varda eşin meyilli cnm valla aldatmaya benim eşin 3 tane evli arkadaşı var uzaktalar burdakiler bekar ama bigün o tarz konuşma görmedim Allahta göstermesin eşin vermiş ağzı ayrıca bu kafayla karıya gidilir nedir ya hayvan:sinirli:

Senin arkadaslarin sana ciplak erkek fotograflari atsa kocan ne yapar? Bunu dusunerek hareket etmelisin. Kocan seni inanilmaz sindirmis. Bir de ne demsk gururluymus da abinlere gitsen hamile olsan da getirmezmis? Defolsun gitsin pipisi altindan sanki. Gurur degil bu. Gurur farkli bir sey. Neyse daha fazla uzmek istemiyorum seni kocan adam degil net.

Esiniz sizi "karılarla" aldatmaya meyilli. Arkadasina bana birini ayarlayamadn, karilara gidilir bilmem ne dedigine göre...

Soz sadece tartıştınız mı bu namuss.zla? Hala ayni evde misiniz yuh
hayir bu konusmayi dun gece okudum suan iste bozuntuya vermedim ama aksam konusam

Senin arkadaslarin sana ciplak erkek fotograflari atsa kocan ne yapar? Bunu dusunerek hareket etmelisin. Kocan seni inanilmaz sindirmis. Bir de ne demsk gururluymus da abinlere gitsen hamile olsan da getirmezmis? Defolsun gitsin pipisi altindan sanki. Gurur degil bu. Gurur farkli bir sey. Neyse daha fazla uzmek istemiyorum seni kocan adam degil net.
inanin bilmiyorum ne yapacagimi

kusura bakma eşin bu tarz muhabbetler ediyor ki karsıdakide böyle davranıyor
tüm suc eşinizin
cok yatkın bu tür seylere size sabır diliyorum hamile olmaktan korkar oldum eşimi tanımasam
hamile kalınca eşlere ne oluyor azıyorlar anacığım bunlar nasıl kelimeler karılara gidilir:KK57:
malesef boyle hamilelikten bende korkardim cunki dusunsenize karniniz buyuyor kendinizi begenmiyorsunuz bir sure sonra yahu cirkin bir karida degilim

evet ama bazi seyleri bilmek gerekiyor cahil bir insan degilim ne yapnis saat kacta gelmis msj bakarim
Guven olmayan bı evlılık....
Esınızim mesajını telını kurcalamak hıssı ve bunu yapıp takıp edebılınce kendını bılıyor sanmak

Benım bıldıgım bilgili insan buna susup inanıp benım eşim yapmaz demez.

Gordugunuz zaman hakkınızı savunup ayrılmayacaksanız kurcalamayın
Cunku kurcalayıp bulup yuzune vurup ayrılmadıgınızda esınızın gozunuzde onur gururunuz kalmıyor

Nasılsa bırsey yapamıyor bana baglı deyıp ıstedıgını daha rahat yapıyor ve o evlılıgın sonu olmuyor

Ya kurcalamayın gormeyın bılmeyın
Ya da yok ben kocamı sevıyorum yok benım esım yapmaz deyıp kendınıze guldurmeyın

Benım esıme neden oyle mesajlar gelmıyor ?? Benım esımın nıye benım nıye sapık arkadaslarımız yok ?
Sızın arkadasınız sıze oyle mesaj atıyor mu atsa esınız ne der

Iyi bir yorum yapamayacagim ben. Esin cok guven vermiyor. Arkadaslarindan farkli biri oldugunu dusunmuyorum.

Edit:Bu insanlar sokakta gordukleri belli bir yasa gelmis her disiye "kari" gozuyle bakiyordur. Ben boyle insanlarla gezeni bunlar gibi konusani iyi gormem. :kusmuk:
ya daha bana diyo sana guvenim azaliyor diye sana kiziyorum diyo benim resimlerime kizdigi icin sanki o....... yaptim ben nalet olsun zaten niye cekmisssem kendimi ya ben kendimi cekmeyi seviyorum napim

Son düzenleyen: Moderatör:
ya daha bana diyo sana guvenim azaliyor diye sana kiziyorum diyo benim resimlerime kizdigi icin sanki orospuluk yaptim ben nalet olsun zaten niye cekmisssem kendimi ya ben kendimi cekmeyi seviyorum napim

Ay nasıl bı konuya düştük arkadas...

Guven olmayan bı evlılık....
Esınızim mesajını telını kurcalamak hıssı ve bunu yapıp takıp edebılınce kendını bılıyor sanmak

Benım bıldıgım bilgili insan buna susup inanıp benım eşim yapmaz demez.

Gordugunuz zaman hakkınızı savunup ayrılmayacaksanız kurcalamayın
Cunku kurcalayıp bulup yuzune vurup ayrılmadıgınızda esınızın gozunuzde onur gururunuz kalmıyor

Nasılsa bırsey yapamıyor bana baglı deyıp ıstedıgını daha rahat yapıyor ve o evlılıgın sonu olmuyor

Ya kurcalamayın gormeyın bılmeyın
Ya da yok ben kocamı sevıyorum yok benım esım yapmaz deyıp kendınıze guldurmeyın

Benım esıme neden oyle mesajlar gelmıyor ?? Benım esımın nıye benım nıye sapık arkadaslarımız yok ?
Sızın arkadasınız sıze oyle mesaj atıyor mu atsa esınız ne der
tabiki dogru diyorsunuz bu konusmalari dun gece gordum sabah agzini aradim ve suphelendim o yuzden boyle birsey yazdim huraya ne yapayim diye ben esime guveniyordum bu olaylarin hepsi bir ay icinde oldu zaten vuvenim gitti

tabiki dogru diyorsunuz bu konusmalari dun gece gordum sabah agzini aradim ve suphelendim o yuzden boyle birsey yazdim huraya ne yapayim diye ben esime guveniyordum bu olaylarin hepsi bir ay icinde oldu zaten vuvenim gitti
Valla ben sızede eşınızede arkadasına da sastım kaldım
Artık dıyecek bırseyım yok

Çirkin karıda degılsınız ???

Of gercekten
kusura bakmayin argo yazdim ama kendime bakan birisiyim oyle hamile oldum iste saldim falan degil ama ne kadaarda olsa bu hamilelikten biraz istesiklik oluyor ister istemez araya sogukluk giriyor

kusura bakmayin argo yazdim ama kendime bakan birisiyim oyle hamile oldum iste saldim falan degil ama ne kadaarda olsa bu hamilelikten biraz istesiklik oluyor ister istemez araya sogukluk giriyor
Hıcbırsey esınızın ihanetıne sebep olamaz sız yapmayın barı bunu

Hepımız hamıle kaldık hepımız bakımsız olduk kılo aldık hasta olduk
Koşa koşa kadına kıza gıtmedıler

Namus seref denen bırsey var
Kadın dedıgın obje degıl... ve sadece bunun ıcın yaratılmadık.

X