10 Yaş Kız Çocuğu İçin Fikir

Aynen öyle. Daha 8.5 yaşında kızım pembe artık sevmiyormuş ve dünya para verip aldığımız çizgi film karakterli çantasını artık istemiyormuş herkes sade çantayla geliyormuş
Genç kız zannediyorlar kendilerini
Konu sahibi şu üstü kisa olan eşofman takımlarıni her genç kızda görüyorum artık. On yaşta kendini genç kız zannediyor. Benim kizimda öyle sandığına gore😃
Ben de laf srasında ogrendim pembe artık sevmıyormus😯 esofman takımı guzel secenek genc kız oldum triplerine girer giyince:KK43:

Ben de laf srasında ogrendim pembe artık sevmıyormus😯 esofman takımı guzel secenek genc kız oldum triplerine girer giyince:KK43:
aynı şeyi bende düşündüm , gerçekten bizim fikir vermemiz çok saçma değil mi
Allah allah gergin ablalar buraya da gelmiş.on yasımdakı zevklerımı hatırlamıyorum.bunu yazmak için teşrif etmeseydınız keske.ayrıca on yasında kızı olanlar yorum yazar diye dusundum, o yaş gurubu bellı seylerden hışlanıyordur sacmalamayın bi.mesela pembeden vazgeciyorlarmıs dogru cıktı.. elbise kıyafet tarifleri de laf arasında ögrendim dogru.elin yedı kat yavancılsrının bir araya toplanıp biririne fikir verdigi bir platform burasi. Reelde de sizin gibi enerji sömürücü gergin negatif tipler var.evlerden ırak. Dırdır

Kız çocuklar süsü püsü sever, minnoş bir kolye olabilir
Kendi takılarını tasarlayabileceği set olabilir
Çizime kabiliyeti varsa çizim setleri olabilir
Yetişkinler için çok keyifli boyama kitapları var mandala boyama filan var onlar olabilir
Küçük bir kamera yada fotoğraf makinası olabilir
Odasına bir eşya olabilir
Çok şık ışıklı cam küreler var o tarz birşey olabilir
Farklı bir gece lambası olabilir
Özel bir defter olabilir
Ayakkabı kurtarıcıdır
Cok teşekkurler

Harıka fikirler aldım.elbette cocuktan cocuga durum degiskenlık gosterse de o yaş grubu için iyi seçenekler söyledşniz.çoğu da aklıma gelmemişti.zahmet eden herkese teşekkur ediyorum.harıkasınız.

Harıkasınız.paten almıstım baska zaman. Foto makınesi cokcok iyi fikir ama cok oahalı sanırım suan yıne de bakıcam teşekkurler
Fiyatlar hakkında bilgim yok şuan ama 750 lira diye kalmış aklımda.
Tabii kaliteye göre degisiyordur.
Kulaklık olabilir mesela onlara da bı bakın çocuklar müzik dinlemeyi sever.

Edit. Şimdi baktım fiyatlar acayip uçmuş en kötüsü 1000 lira 🤦
Başka bişey bulmak lazim 😔

X