10 kilo verdim ama...

sahipsizkukla

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2016
20
1
26
boyum 178 cm. kilom 2,5 ay önce 80 idi ve 2,5 ayda 10 kilo vererek 70 kiloya düştüm. şimdilik boyuma göre 3-4 kilo daha vermem gerekiyor. ancak fiziksel anlamda hayal ettiğim görüntüye tamamen ulaşamadım. hala dar tişört giyemiyorum çünkü göbeğim pek gitmedi. diyeti her gün 1-1,5 saatlik yürüyüşlerle destekledim. 1 ay boyunca mekik de çektim ama olmadı. sadece var olan göbek sertleşti. bana verebileceğiniz tavsiyeler varsa lütfen paylaşın

Pilates yapmayı dene inceleme yardımcı olur karın egzersizi de tek yönlü mekik çekip bırakma yan mekik çek düz çek çapraz çek alt karın da çalıştırırsan erir benim doğum göbeğim bile eridi nerdeyse

boyum 178 cm. kilom 2,5 ay önce 80 idi ve 2,5 ayda 10 kilo vererek 70 kiloya düştüm. şimdilik boyuma göre 3-4 kilo daha vermem gerekiyor. ancak fiziksel anlamda hayal ettiğim görüntüye tamamen ulaşamadım. hala dar tişört giyemiyorum çünkü göbeğim pek gitmedi. diyeti her gün 1-1,5 saatlik yürüyüşlerle destekledim. 1 ay boyunca mekik de çektim ama olmadı. sadece var olan göbek sertleşti. bana verebileceğiniz tavsiyeler varsa lütfen paylaşın

Evde bisiklet in varsa bisikletkarin kaslarini yakiyo

Ya da yapabilirsen yoga

Yuruyus de olur hicbiri olmassa

Bi de

Protein diyetini dene
Sabah yumurta peynir söğüş
Ogle ve aksam et salata yogurt
Meyve seker un ekmek vs yok

Bir haftadan fazla sure yapmak sakincali

Saglik probleminiz varsa da dikkat edilmeli
Kilo verdirir ama ne kadar saglikli tartisilir

X