10 haftalık gebeyim kahvergi leke

dilan70617

Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2022
102
27
24
Arkadaşlar ben düşüklük yaşadım ve şimdi krokiyroum kahvergi leke geldi sulu şekilde ve kırmızı küçük bir kan silince geldi ama bebeğim iyimidir yoksa kötü bilmiyorum napmam lazım

Canım bence ne olur ne olmaz bir doktora git bende bir çok kez kanama yaşadım şükür bir problem yoktu ama içinin rahat etmesi adına gitsen daha iyi olur bence belki progestan başlarlar

Malesef doktara geldim ve bebeğimin kalbi durmuş bu ikinci gebeligimdi oncekinde düşük yapmıştım demek nasip değilmiş ama elde değil uzuldmem nasip değilmiş hayırlısı olsun

• Üzgünüm
Reactions: The
Malesef doktara geldim ve bebeğimin kalbi durmuş bu ikinci gebeligimdi oncekinde düşük yapmıştım demek nasip değilmiş ama elde değil uzuldmem nasip değilmiş hayırlısı olsun
CAnim benim cok uzuldum ama nasip biliyo musun ikinci demek genetige gonderdiler mi neden oluyormus baksinlar

Benimde aynı şekilde gebelik kayıplarım var mutlaka genetik test yaptirin benim kayıplarımin sebebide pıhtılaşma maalesef 14 haftalık gebelik kayibimdan sonra pıhtılaşma olduğunu öğrendim

Hayırlısı olsun inşallah bebekte parça aldılar bende bir sıkıntı yok korunca oluyor bende deprem oluncada korkmuştum dün iki gün önce gece 4 satlerinde korunc bir ses duydum titriyerek uyandım Sabah kahvergi lekem oldu ve hastebye gitimizde kalp atışı yok dedi iki ay sonea çocuk yapabilirsiniz dediler

Çok üzüldüm bende aynı sizin gibi kahverengi lekelenme oldu sonrada kanamam doktora gittiğimda kalp atişi alamadilar kürtaj oldum üzülmemek elde değil iki ay oldu hala unutamıyorum rabbim sizede sabrını verir inşallah üzülmeyin bütün genetik testlerinizide yaptırın ben hepsini yaptırdım

Çok üzüldüm bende aynı sizin gibi kahverengi lekelenme oldu sonrada kanamam doktora gittiğimda kalp atişi alamadilar kürtaj oldum üzülmemek elde değil iki ay oldu hala unutamıyorum rabbim sizede sabrını verir inşallah üzülmeyin bütün genetik testlerinizide yaptırın ben hepsini yaptırdım
Sonucunuz ne çıktı genatik teste nelere bakiyorlar

Sonucunuz ne çıktı genatik teste nelere bakiyorlar
Biz eşimle kromozom analizi verdik birde benden trombofili paneline baktılar eşimle sonucumuz temiz çıktı şukur trombofili panelide pihtilaşmaya bakılıyor iki genimde pıhtı çıktı doktor önemsiz dedi ama hamile kalınca 28 haftaya kadar kan sulandirici kullanacakmişim

Biz eşimle kromozom analizi verdik birde benden trombofili paneline baktılar eşimle sonucumuz temiz çıktı şukur trombofili panelide pihtilaşmaya bakılıyor iki genimde pıhtı çıktı doktor önemsiz dedi ama hamile kalınca 28 haftaya kadar kan sulandirici kullanacakmişim
Bende bugün hasteneye gitim Altan baktilat hersyein temiz enfeksyonumda yok test yapilcak dediler ama 2 ay sonra gelin dediler jenkojiden randovu alıp gidicem inslalah çok korkuyorum güne gebe kalırsam kalni durur diye Allah bana güç kuvaet versin 😓

Bende bugün hasteneye gitim Altan baktilat hersyein temiz enfeksyonumda yok test yapilcak dediler ama 2 ay sonra gelin dediler jenkojiden randovu alıp gidicem inslalah çok korkuyorum güne gebe kalırsam kalni durur diye Allah bana güç kuvaet versin 😓
Neden iki ay sonraya dediler ki bence sizde trombofili paneline baktırın pıhtılaşma çıkarsa zaten o yüzden kalbi dururyordur demek ki

X