10 gün geçti ama.....

connet

Guru
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2009
682
198
Kızlar 7 nısanda hastalanmam gerekıyodu ama olmadım ama gecen ay parlodel kullandım acaba ılamı gecıktırdı dıyorum, 2 kere test alıp yaptım ıkısıde negatıf acaba neım gıbı olan varmı aranızda yaptıgı testler negatıf cıkan kanda pozıtıf olan, acaba gec yumurtladımda oyuzdenmı yaptıgım tetstte cıkmıyo, off ya kafam cok ama cok karısık........

Canım canını sıkmak istemem ama bence hamile değilsin cünkü bayagı bir zaman gecmis olsa idrar testinde cıkardı en iyisi sen bi de kan testi yaptır için rahat etsin

Canım canını sıkmak istemem ama bence hamile değilsin cünkü bayagı bir zaman gecmis olsa idrar testinde cıkardı en iyisi sen bi de kan testi yaptır için rahat etsin

canım skılmaz cunku 3 senedır aynı sona alıstım ben ama yınede ılgılenıp cevapladıgın ıcın tskr ederım...

hiç bellide olmaz bende adetimden 3 gün sonra kan testi yaptırdım negatif çıktı
2 gün sonra idrar yaptırdım poizitif cıktı
sonra tekrar kan testi yaptırdım oda pozitif çıktı

yani en kesin sonuc kan bile yanılabiliyo :)

15 gun geciktigim halde kanda cikmadi..bi guzel farlutal ictim hala olmayinca ultrasonda bebegi gorduk tabiki cok umutlanma ama bellide olmaz..ben yasadigimi paylasmak istedim hayirlisiyla bebegine kavusursun bigun ins cnm

Arkadaslar sanki kan testi yaptırmak kötü bişeymiş gibi konusmuslar yaptırma canım sen bekle en iyisi :KK70:

bu ay herkeste gecıkme olmus....bende 20 martta olmam gerekıyordu..30 martta oldum..bu arada kan testı ve ıdrar testım negatıftı..

ya benimde daha önce 8 gün gecikmem olmuştu genelde 35 te bir olurum bende doktora gitmiştim ocakta bebiş için hormon testi istedi doktor ve 43.günümde hastalanmıştım adetim düzensiz dediğimde doktorda değerlerin normal ama demişti.ve bu ay 9 nisanda olmam gerekiyodu 35.günümdü hala olmadım bazen ağrılarım var ama kafama takmak istemiyorum test bile yapmak istemiyorum hala hastalancakmışım gibi hissediyorum kendimi adetlerim düzensiz olduğu için hiç ümidim yok açıkcası eşimde sayı azlığı var gerçi adamcağız aylardır neler yiyip içiyor.

hiç bellide olmaz bende adetimden 3 gün sonra kan testi yaptırdım negatif çıktı
2 gün sonra idrar yaptırdım poizitif cıktı
sonra tekrar kan testi yaptırdım oda pozitif çıktı

yani en kesin sonuc kan bile yanılabiliyo :)

yaa ben çok duyuyorum bunu bende adetten 4gün önce yaptırmıştım negatifti 1hafta sonra doktora gideceğim bakalım inşallah benimkide o zaman yanılıp geç döllenme falan olmuştur :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq: umut oldunuz çok sağolun

benim de 7 sinde olmam lazımdı hala yok bırsey. test yapıyorum negatif cıkıyor hakkaten havalardan herhalde. of ya hamileysek cıksın degilsek de hastalanalım da onumuze bakalım cok uyuz boyle:KK43:

sende benim gibi desene bu gün 45 oldum hala tık yok göğüs ağrılarım geçince hasta olurum normalde geçer gibi olmuştu tekrar başladı bu gün ceketimi giydiğime pişman oldum sanki daha çok şiştiler gibi. karnımda da sabahtan beri bi ağrı sanki hastalanacakmışım gibi offf gelicekse gelsin şu adet yada 9 ay sonra gelsin yaaaaaa

sende benim gibi desene bu gün 45 oldum hala tık yok göğüs ağrılarım geçince hasta olurum normalde geçer gibi olmuştu tekrar başladı bu gün ceketimi giydiğime pişman oldum sanki daha çok şiştiler gibi. karnımda da sabahtan beri bi ağrı sanki hastalanacakmışım gibi offf gelicekse gelsin şu adet yada 9 ay sonra gelsin yaaaaaa

sen ne zaman test yapcaksın canım.acaba bu akşam yapsam mı diye düşünmeye başladım ben.

test yaptınmı...akannehir

hayır yapmadım dün ağrılarım vardı baya kesin olucam dedim olmadı yine çok sinirliyim bu aralar veağlıyorum bazen en ufak şeye göğüs ağrılarım da geçip tekrar başlıyo anlamadım akşam test alıcaktım eve uzak eczane eşimde almayı unutmuş bu akşam bi şekilde alıcam hala hasta olmamışsam açıkcası korkuyorum da biraz hüsrana uğramaktan

kızlar hepınıze cok tskr ederım morelım bozuk oldugu ıcın pek ugrayamadım buralara ama malesef hastalandım, esımın dogum gunuydu 16 nısan ona suprız yaparım dıye hayal edıyodum test alıp yaptım negatıf aynı gun bı arkadasım test yaptı hamıle oldugunu ögrendı hemde korundukları halde kısmet ıste....... 17 nisanda adetın 5.günü tekrardan klomene baslıcam he ay kafama takmıcam dıyorum ama olmuyor ama bu ay gercekten cok yoruldugumu farkettım olursa olur, olmazsa ucunda ölüm yok neyapalım, adet gununu bekleyenler umarım bebıslerı yola cıkmıslardırda hastalanmazlar, ama kıslar bu ay gercekten bı tuhaflık oldu hem okadar gecıkmem hemde cok sancılı olmam bırde 2.günde aşırı derecede kanamam oldu öle böle degıldı yanı ama sonra normale döndü, allahım kımsenın kucagını bos bırakıp kımseyı aratmasın yarabbım sen duy bızlerı...........

üzülme canım inşallah bi dahaki sefeere sakın üzülme ben tam 2 senedir bekliyorum ve sonunda bu gün test yaptırdım çalıştığım yerin laboratuvarında hamileymişiiiiiiiiiiiiim hala inanamıyorum haberi getiren arkadaşlar kaç dakka sarıldık bilmiyorum baya bi zaman sadece güldüm inanamıyorum hala

almira tebrik ederim Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin mutluluğunu daim etsin inşallah

bu ay nedense herkeste bir adet gecikmesi var bende bu ya hiç gecikmeyen adetim tam 8 gün geçti hamileyim gözüyle bakıyordum ama hastalandım inşallah adet gecikmesi yaşayan arkadaşlar hamilesinizdir dua hamile arkadaşlar dua edinde bizede nasip olsun ben ikinci bebek için uğraşıyorum

X