10 gün adet gecikmesi

acelyademir

Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2022
15
0
21
Selamlar hanımlar 10 günlük adet gecikmem var ama kasıklarım karnım adet olacakmışım gibi ağrıyor midem bulanıyor sürekli sırt ağrım var test yapacağım ama yakınımda eczane yok sizce hamile olabilirmiyim normalde çok düzenlidir en fazla 2 gün geç gelir yada erken

Selamlar hanımlar 10 günlük adet gecikmem var ama kasıklarım karnım adet olacakmışım gibi ağrıyor midem bulanıyor sürekli sırt ağrım var test yapacağım ama yakınımda eczane yok sizce hamile olabilirmiyim normalde çok düzenlidir en fazla 2 gün geç gelir yada erken
Test olması lazım malesef başka türlü bilinemez gecikme varsa

Merhaqa, benim de 10 günlük gecikmem var bel ağrısı, belde yanma gibi ağrı hissediyorum ve adet ağrıları, karında... Acaba hamile miyim?

İşte dediğim gibi eczane yakınımda yok ama bunlar genel olarak hamilelik belirtisi değilmi?
bu belirtileri korunduğum halde her ay yaşıyorum. psikolojik bile değil yani olması gereken adet belirtisi hepsi. hamilelik ile adet belirtileri aynı olduğu için test olmadan karar vermek neredeyse imkansız.

X