Çocuk Hastalıkları 10 aylık kızımın orta kulak iltihabı yardım lütfen...

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

hilalcan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2010
226
7
arkadaşlar 10 aylık kızım 2 ay önce sol kulagı orta kulak iltihabı oldu antibiyotik ve bazı agrı kesicilerle geçirdik aradan 2 hafta geçti bu seferde sag kulagı iltihap doktor bi antibiyotik ve agrı kesiciyi 10 gün kullansın dedi ama 4 günde antibiyotik bitti çocukta yine huzursuzlukla başladı tekrardan götüremedim ( büyük kızıma bakacak kimse bulamadıgım için onunlada gidemem en son gittigimde orayı alt üst etti )derken pazartesi götürdüm doktor iyileşmiş dedi iyi ama hala huzursuzluk var dedim yok birşey ama dedi neyse bi kaçgün sonra huzursuzluguda geçti derken dün geceden beri çocuk kulagını tırmalayıp aglıyo geceleri aglayarak uyanıyo ( benim kızım rahatsızlık dışında mamaya bile kalkmaz ) sormak istedigim acaba tekrar çocuk doktorunamı götürsem yoksa KBB doktorunamı götürsem bi fikir verin ne olur çagresiz kaldım şuan agrısı tutmasın diye şimdiden kulagına saf zeytinyag damlattım iyi geliyo biraz acilede götürmek istemiyorum çünkü hiç bişi yapmayıp yolluyorlar ....

Bence tekrar başka bir çocuk doktoruna götürün ve o baksın. Bir de belki biliyorsunuzdur ama söylemek istedim çocuğunuz üst solunum yolu enfeksiyonu geçirdiği dönemlerde sırt üstü yatırmayın bu şekilde yatması çocuğun anatomisi sebebiyle orta kulak iltihabına neden olabiliyor..

sırt üstü yatırma olarak demedi doktor ama 45 derece yüksekte yani yastıkta biberonla besleyin dedi bende öyle yapıyorum sende herhalde onu demek istedin çünkü uykusunda yatakta dört dönen bi bebek onu engellemem mümkün degilki ((((((((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…