10-11. Haftada cinsiyet tahmini lütfen🙈

arzu3428

Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2023
131
16
27
Arkadaşlar merhabalar bugün doktor kontrolüm vardı ama doktor bebek için kendini hep yandan gösteriyor dedi tahminde de bulunamadı hiç göstermiyor dedi keseye göre tahminde bulunabilecek var mı acaba çok merak etmeye başladım göstermeyincede🙈

Eklentiler

• IMG_6530.jpeg
    IMG_6530.jpeg
    93 KB · Görüntüleme: 37
Arkadaşlar merhabalar bugün doktor kontrolüm vardı ama doktor bebek için kendini hep yandan gösteriyor dedi tahminde de bulunamadı hiç göstermiyor dedi keseye göre tahminde bulunabilecek var mı acaba çok merak etmeye başladım göstermeyincede🙈
kız 🧿🥰

Nereden neye göre tahminde bulundunuz acaba🥹🙈🙈❤️❤️
Nereden neye göre tahminde bulundunuz acaba🥹🙈🙈❤️❤️
oooo illa dr olmak gerekmiyor bazen şimdi bu görseli koyduysan sormıcan nedennn ?? diye kız işte kesin kız hatta cinsiyetini dr söyleyince yine haber ver bana yaz buraya 😀haklımışsın diceksin bekliyorum cinsiyet belli olunca sizi buraya 🙋🏻‍♀️💐

Erkek gibi ama 🙈
Sağlıklı olsun inşallah

oooo illa dr olmak gerekmiyor bazen şimdi bu görseli koyduysan sormıcan nedennn ?? diye kız işte kesin kız hatta cinsiyetini dr söyleyince yine haber ver bana yaz buraya 😀haklımışsın diceksin bekliyorum cinsiyet belli olunca sizi buraya 🙋🏻‍♀️💐
Gönlümden kız geçiyor ama rüyamda hep erkek görüyorum o yüzden şaşırdım herkes bu zamana kadar erkek çocuğun olacak diyordu öyle olursa bi sürpriz olur temmuz sonu gibi kesin cinsiyetini öğrenicez artık🙈

X