10.000 ya Kadir duaların kabulü için

Sayı zorunluluğu varsa beni listeden çıkartır mısın canım? Bazen müsait olurum 1000 üstü okurum bazen müsait olmam 100 200 okurum. Zorlama ile olmaz.
Aynen benide cikar canim esma enerjidir herkes her sayiyi okuyamaz misal latif esmasini 2000 e kadar cikabilirim ama baska bir esmayi okuyamam agirlik yapar herkesin bedeni kalbi farklidir

Ayrica dua alisveris degildir ben bu zihniyetle bakarak girmiyorum buralara yetistigim kadariyla herkese sayi almaya gayret ediyorum belki bana okumayanlarada cok okumusumdur ben enerji olarak dusuk sayi aliyorum o sayida konsantre oluyorum o sayida gonlen dua ediyorum sayi dusuk diye beriki rahatsizsa cikart lutfen okuduklarimi rabbim katinda kabul etsin benden yanada helal olsun

Son düzenleme:
ben de ilk defa okumuyorum arkadaşlar . araştırdım bilgi edindim bi sorumluluk altına girdim. 300-500 okunuyor yavaş ilerleniyor diye beni çıkar beni çıkar diye msj atılıyor. biraz daha fazla okuyalım o halde diyorum bu defa diğerleri beni çıkar beni çıkar diyor bu defa da onu destekliyorsunuz. yüzbinlerce esma okudum gerçek anlamda abartmıyorum , faydası oldu zararı olmadı. bu güne kadar okuduklarınızı tek tek hesaplar okurum her biriniz için. kimsenin hakkı kalmaz üzerimde sonuçta ben aracı oldum. zaman sıkıntısı olabilir bazı zamanlar dersin müsait değilim ,ağır gelir dersin ağır geliyor fazla okuyamıyorum anlayışla karşılarız, bir yola çıkılınca yolda bırakmak da nedir?
neyse dediğim gibi her birinizin okuduğunu okuyup iade edeceğim

Herkes alınganlık yapmış ama bende dahil evet son zamanlar çok yavaş ilerliyodu alınmaya gerek yokki beni çıkarın diyo herkes, şimdi ne yani okumayı bitiriyomuyuz şimdi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…