10.000 ihlas hatmi sıralı sayılı olacak dileklerimiz için 🤲🌸🌸

zeyno genc zeyno genc ( hatimi okundu )
👉 Childdevelopment Childdevelopment ( okunuyor )
Aktif Lora Aktif Lora
leSourire leSourire
YagmurSendeanlarsn YagmurSendeanlarsn
YagmurSendeanlarsn YagmurSendeanlarsn 2 niyet
@morlale

Okuyacağımız ayet ihlas süresi
Özel günlerde ezberden okunabilir ama diğer günler abdest şart değil ama olursak daha iyi olur
Okuduğumuz sayı bir kişiye toplam 10.000
sayıdan düşerek okuyoruz canlar

Childdevelopment Childdevelopment duası

Merhaba. 2 yıldır çocuk istiyoruz olmuyor ilk çocuk olacak inşallah 🥰 birkaç aydir tedavi görüyorum. Bu ay aşılama yaptırdık haftaya cuma günü kan tahlili vereceğim belli olacak. Elimizden geleni yaptık gerisi Rabbimin takdiri dua ediyorum kalan vakitte. Rabbimden bu tedaviyle hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli hayırlı bir evlat nasip etsin istiyorum. Tedaviyi vesile kilsin inşallah mübarek günde aşılamamız yapıldı 10 Muharremdi. Mübarek cuma gününde de güzel haberleriz alırız inşallah. Manevi reçetelerden destek almak gerek herkesin ağzına yüreğine sağlık 🥰💞
Childdevelopment Childdevelopment canım niyetine 100 ihlas okudum RABBİM yüzünüzü güldürsün. sağlıklı sıhhatli salih ve saliha evlatlarınız olsun tedaviniz olumlu sonuçlansın aminnnnn 🤲

Listede değilim gönülden okudum ALLAH kabul etsin aminnnnnn 🤲

Kalan 4.500

Childdevelopment Childdevelopment canım niyetine 100 ihlas okudum RABBİM yüzünüzü güldürsün. sağlıklı sıhhatli salih ve saliha evlatlarınız olsun tedaviniz olumlu sonuçlansın aminnnnn 🤲

Kalan 4.500
Ağzına sağlık canım düşünmem yeterli Allah razı olsun 🤩🤩

Kalan 4.500
Yaa canım benim cok teşekkür ederim Allah razı olsun 🥰💞 Allah hepinizin dualarini kabul etsin inşallah. Teşekkür ederim 🌹😊

X