10.000 ihlas hatmi sıralı sayılı olacak dileklerimiz için 🤲🌸🌸

therewillbeaday therewillbeaday sayıdan düşerek okuyoruz okuyabildiğimiz kadar bi Arkadaşa 10.000 ihlas okunmuş oluyor şuan kalan 4.000 kim ne kadar müsaitse ona göre sayı alıp okuyor sizde öyle yapabilirsiniz ne kadar çabuk bitirirsek yeni kişilere o kadar çabuk geçeriz 🙏😊
teşekkür ederim. :) Ben yarın okuyayım, okudukça konuya yazayım.

Evet canım haftada 2 arkadaşa okusak süper olur 😌
Kuzum bende öyle olsun isterim ama diğer kızların başka okumaları oluyor o yüzden sık boğaz etmek istemiyorum kimseyi elimizden geldiğince okumaya çalışalım kuzum haftada 2 kişi olmasa bile bi arkadaşı 4 veya 5 günde bitirebilirsek güzel olur yarın bu arkadaş biterse Aktif Lora Aktif Lora arkadaşa geçecez sonra sana okuyacaz ayın 18 yetiştiririz senide inşallah 🤲 ayın 18 sonuçlar vardı değilmi yanlış hatırlamıyorsam senin

Kuzum bende öyle olsun isterim ama diğer kızların başka okumaları oluyor o yüzden sık boğaz etmek istemiyorum kimseyi elimizden geldiğince okumaya çalışalım kuzum haftada 2 kişi olmasa bile bi arkadaşı 4 veya 5 günde bitirebilirsek güzel olur yarın bu arkadaş biterse Aktif Lora Aktif Lora arkadaşa geçecez sonra sana okuyacaz ayın 18 yetiştiririz senide inşallah 🤲 ayın 18 sonuçlar vardı değilmi yanlış hatırlamıyorsam senin
cicegim arkdasin onceligi varsa sirami verebilirim 😊

18nde serklaj olucak inşallah canım 😢
Bende dün pazar oldugu için okuyamadımda bugün son gaz devam ama

X