10.000 ihlas hatmi sıralı sayılı olacak dileklerimiz için 🤲🌸🌸

Öbür dua grubun biz isek , bu akşam başlıyor Zeynomm etiket gelmiyor mu ilk iki kişi niyeti paylaşılacak bu gece
Ayy ne dicegimi bilemedim valla genede biraz ara veriliyordu sanirsam yada yanliş okumuşum 1 haftaya kadar başlancak diye neyse sorun degil her daim hazirim birikim yaptim bilee

Ayy kiz valla akil kalmadiki bu aralar saolsunlar misafir bitmedi ee benim kizinda enerjisi bitmiyor ev işleri derken kafa gidiyor .neyse saglik olsun misafir evin berekedidir
Sağlık olsun canım inan bunlar hayatın tadı tuzu misafir geliyor bereketiyle aynen çocuklu ev zaten zor birde yaramazsa tabi

Sağlık olsun canım inan bunlar hayatın tadı tuzu misafir geliyor bereketiyle aynen çocuklu ev zaten zor birde yaramazsa tabi
Hemde ne yaramaz bir dakka durmak bilmez bu sene 1 re başlicakti pisikolog izin vermedi 45 dakka sirada oturamaz diye gene anaokula verdik 3 senedir anaokuluna gidiyor ama enerji bir türlü bitmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…