10.000 ihlas hatmi sıralı sayılı olacak dileklerimiz için 🤲🌸🌸

Kızlar sanırım brucella oldum ben pazartesi doktora gidecem intaniye bakıyor sanırım buna annem atlatmıştı çok zor bi kaç gündür ateş basması eklem ağrısı vardı hala devam ediyor ara sıra geliyor ateş basması dahiliye gittim temiz tahliller intaniye git dedi sanırım 2 veya 3 günde çıkıyor sonuçlar brucella testi inşallah temiz çıkar sonuçlar dualarınızı eksik etmeyin

Ay canim benim inşallah temiz cikicak allahin izniyle allah ya şafi ismiyle şifa versin sana korusun sen tüm hastaliklardan

Aynen şu an benim için kötü oldu bebek için tedaviye gidecektim ama kısmet yapacak birşey yok tam kesin değil brucella olduğum ama tahminimce kanaatım o yönde
inşallah tahlillerin temiz cıkar kuzum degılsındır. allah şifa versin

başlarız heralde M Morlale8 aklında bişey var mı canım
Hasbünallahü ve nimel vekil duası; Allah bize yeter, O ne güzel vekildir demektir. Bu hem bir dua hem de bir zikirdir. İnsanların yaptıkları her işte, başlarına gelen her türlü sıkıntıda, başlanacak her bir işte Allah'ı vekil kılmak bu dua ile mümkündür. Allah'ın vekilliği ile işler yoluna girer ve kolaylaşır.

Canım allah şifanı versin inşallah
Güzel sonuçlarla dönersin inşallah
Allah yardımcın olsun

Kızlar Allaha şükür niyetimdeki duamın teki kabul oldu
Yıllardır babamın borç harç aldıgı ev yıkılmıştı mahkemelikti 3 yılın sonunda haber geldi Yapımı başlancakmış, evimizde hergün bunun stresi sıkıntısı vardı annemin babamın ömründen 10yıl almıştır bu mevzu
ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN
HEPİMİZİN DUALARI BU KADAR ÇABUK KABUL OLSUN İNŞALLAH

Senden de razi olsun canim cok sevindim sizin adiniza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…