10.000 ihlas hatmi sıralı sayılı olacak dileklerimiz için 🤲🌸🌸

39 yaş sanki öyle bir dedın kı. fazla fazla aldıgımız sorumluluklar yapıyor ya birde ekranlara az bakıp ilimle meşgul olmak hafızaaya iyi geliyormus. bende 30 ama 29 da kaldım
Aynen canim yaşim genc ekrana fazla bakmiyorum zaten vaktim olmuyorki kizi uyutunca 1 saat sonra uykum gelip yatiyorum benim kizi tanisaniz bana hak vericeksiniz 2 yaşinda beni vcye kitleyim tv başina gecip keyif catan kiz tam yarim saat ömrumden ömür gitmişti gelde akil kalsin sende şaka bir yana bendeki unutkanlik panik atak ve kalp ilaci kullandim ondan dolayi

Çokta gençsin balım
Herkeste var canım bu unutkanlık hep stres kaynaklı stres olmayan insan yokki çağın hastalığı stres ve unutkanlık malasef
Evet tatlim ya şimdi genclere bakiyorum benden beterler diyorum hadi ben birseyler yasadim siz ne yaşadiniz 20 yaşinda cocuklar hep unutuyor anlamadim gitti

ilerde öyle uslu olur ki annesi zeki cocukların performansıymıs :)) birde özel değilse panik atak yendın mı şu an inanılmaz durumdayım baş edemiyorum artık ilaçta kullanmamak ıcın direniyorum

ilerde öyle uslu olur ki annesi zeki cocukların performansıymıs :)) birde özel değilse panik atak yendın mı şu an inanılmaz durumdayım baş edemiyorum artık ilaçta kullanmamak ıcın direniyorum
3 Sene tedavi gordüm canim ilac kullandim cocuk oldugu icin ilac tedavisi gordüm ama şuan iyim eskisi gibi degilim eskiden uyku yoktu hayat yoktu bana yedigim yemekten keuif almiyordum vee panik atak kalp rihtimi bozmuştu o yuzden kalp ilaci kullandim bana kalirsa sende git durumun kötüyse .ben ilac kullandim ve iyikide kullanmisim panik atak cok kotu birsey ya

Malasef bendede arada oluyor ama baş etmeye çalışıyorum ansiyete daha yoğun bende şu aralar birde nefes alamıyorum sanki stres yaptığım zaman baş gösteriyor genelde dua ve zikirler iyi geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…