1 yıllık evliliğimde yıkılmalar başladı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben de bir anneyim.Bu sitede ben de dahil birçok anne bebeği küçükken çalıştık. Üstelik evliliğimiz yıkılmıyorken o bebeklerin geleceği için çalıştık. Ben annem bakamayacağı için bakıcıya bırakmıştım kızımı. Sizin bebeğinize annenizin bakma şansı bile olabilir
Annem de çalışan biri biraz daha büyüse bakıcı mantıklı evet ama şuan için değil kv veremem zaten

Hmm pek “Zeki” konu sahibi konu silmek yasak niye sildiniz ki acaba 🤷‍♀️ Neyse tez zamanda konunuz geri gelecek zaten.. size iyi banlanmalar..

Hmm pek “Zeki” konu sahibi konu silmek yasak niye sildiniz ki acaba 🤷‍♀️ Neyse tez zamanda konunuz geri gelecek zaten.. size iyi banlanmalar..
İnsanlar burda derdini paylaşıyor birşey danisiyor dalga geçer gibi hakaret eder gibi cevap verilirse tabikide silerim bu benim en doğal hakkım neyse ban yersem kendimi odaya kapatıp ağlarım nasıl olsa aldatilincada böyle yapmıştım :)

İnsanlar burda derdini paylaşıyor birşey danisiyor dalga geçer gibi hakaret eder gibi cevap verilirse tabikide silerim bu benim en doğal hakkım neyse ban yersem kendimi odaya kapatıp ağlarım nasıl olsa aldatilincada böyle yapmıştım :)
İyi de konunuz geri gelecek siz “Zeki” bir insan olarak üye olmadan önce kuralları okumuşsunuzdur orda konu silmenin yasak olduğu yazıyor. E konunuz da geri gelecek zaten..

Ya su kadinlarin cocugum icin bahanesine hastayim gercekten! Diyelim kiz cocugunu var, babasinjn annesini aldattigi asagiladigi ve ona saygi gostermedigi
Bir ortami farketmeyecek mi? Ilerde demek ki iliskiler boyle yuruyor demeyecek mi? Kendine zerre deger vermeyen adamlarin pesinden onlari adam etmek icin ugrasarak yillarini vermeyecek mi? Dayak yese susmayacak mi? Ama kizina iyi davraniyor ona iyi bakiyor bi sebep olamaz. Cunku cocuklugu hep bunun golgesinde gececek.
Diyelim erkek cocugunuz var. demek ki kari kismini surekli doveceksin ezeceksin evde elini biseye surmeyeceksin bebek olursa uzaktan seveceksin para getirdigin icin evin hakimi sen olacaksin. Aldatsan da OK nasilsa affeder vs mesaji gitmiyo mu o cocuga? Yani boyle evlilik cuZdanina sahip iki dusman/veya en iyi ihtimalle ev arkadasi cok mu guZel ornek cocuklara? Gotunu kaldirip bosanamayan cocugu suruyor one.
Helal ve işte bu ya en efsane ve gerçek yorum 👏👏👏👏♥️♥️

ya 1 senelik evlilikte 3aylik bebek nasil oluyor :işsiz:. Bu Ne acele ilk gece hamile kaldin demekki. Adam yüzsüz üstelik utanmasi yok insanin biraz yüzü kizarir. Lohusa esini aldatmak ne demek ya bu nasil bir ş.......! Yine aldatacak bari 2.ciye hamile kalmadan ayrilabilsen ne diyim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X