1 yıl için taşınır mısınız?

Eşinin yanında olman her açıdan daha iyi diye düşünüyorum....

tamamen taşınmak değilde haftada bir kaç gece o gelse,zaman zaman sizin gidebileceğiniz bir ortam olsa bence daha iyi.ben eşimle iş gereği beş ay ayrı kaldım.ara ara geliyordu.benim evliliğimi iyi etkiledi.özledik.birbirimiz için önemimizin farkına vardık.sende şartlarını,evliliğini iyice analiz et öyle karar ver.bir tek tavsiyem var.bütün ilğini bebeğine verip kendini ve evliliğini ihmal etme.bence bebeğin çok ilgi istediği zamanlar evliliğin en kritik zamanları.

Sana tek tavsiyem esimin tayin durumundan dolayi ayrilik yasamis biri olarak ayda bir esimi gormemden aldigim tecrubeyle bir gun bile olsa yanindan ayrilma esinin uc gunluk dunya yarinin olmayacagini dusunsen bi dakika durmaz hemen tasnirsin butun telaslar tasinmalar biter gecer ama yuva es bulunmaz

konuştum ama öncelikle ücretsiz izin konusunda kararsız, bu yüzden de taşınmayı düşünmüyor.. biraz daha konuşup başının etini yemeliyim sanırım..

Ha gayret arkadaşım.Evlilikte ayrılık çok zor çünkü.

çalışıyo olsam katlanırdım ama küçücük bebeğimle evde bütün gün yalnızım.. belki hayatım boyunca bu kadar uzun süre evimle olamayacağım, normal bi 1 sene olarak görmüyorum, erkekler nedense matematiksel bakıyo bazı olaylara, azıcık duygu katsa hemen ev bulurdu:)

arkadasım tekrar aynı sehremi doneceksınız 1 farklı bıyerde kalıpta.eger 1 yıl kalıp tekrar doneceksenız tasınma derım

Ben olsam eşimi başka bi şehirde bırakmam tek başına,hem 1-2 ay deil ki bu 1 sene,az zaman mı koskoca 1 sene! Zaten şu an bulunduğun şehirden yine ayrılcan seneye,git eşinin yanına beraber olun hayat çok kısa,ömrünüzden kocaman 1 seneyi ayrı geçirmeyin derim ben

çalışıyo olsam katlanırdım ama küçücük bebeğimle evde bütün gün yalnızım.. belki hayatım boyunca bu kadar uzun süre evimle olamayacağım, normal bi 1 sene olarak görmüyorum, erkekler nedense matematiksel bakıyo bazı olaylara, azıcık duygu katsa hemen ev bulurdu:)

walla sen böle düşünüyorsan bize daha doğrusu bana laf düşmez.aklı vermeye çalıştım çünkü bende 1 seneliğine evimi taşıdım çoçoğum olmadığı halde çok zorlandım.walla hangisi işinize geliyorsa artık ..hoşçakalın.

X