🧮📖1. Sınıf anneleri 🖇️2023-2024📎📚

Tenceresiz kaldim anne

Kendi farkında değil ama idolu oluyorum 🤘🏻
Pro Üye
Anneler Kulübü
8 Nisan 2017
56.651
294.976
Sevgili anneler ben 2 kere 1.sinif dönemi atlatmama rağmen hala hazır hissetmiyorum kendimi

Elalar laleler yavaş yavaş bize doğru gelmeye gün sayarken umarım akıl sağlığımız da bizimle devam edecektir dönem boyu

Hepinize güzel bir dönem diliyor ,bu topigi paylaşım yapmak adına açmış bulunuyorum

2017 Şubat doğumlu kızımla yolculuğa çıkıyoruz hadi sizde gelin

Kendi çocuğumdan bahsedeyim 2021 -2022 döneminde bir dönem anaokuluna gitmişti .geçen yıl da tam zamanlı anasinif egtimini aldı .

Sesli Harfleri tanıyor harfleri tanimasada kendi ismini ve bizim isimlerimizin baş harflerini yazıyor

Sayıları 50 ye kadar sayıyor ama tanımıyor

Ritmik saymalarda sadece 2leri biliyor

Yarın sınıf belirleme kuramiz var çok heyecanlıyız

Selam minik,

Benim oglan da 2017 subat dogumlu. Dun ilk gunuydu oryantasyonun, butun bebelere basarilar

Selam minik,

Benim oglan da 2017 subat dogumlu. Dun ilk gunuydu oryantasyonun, butun bebelere basarilar
Hadi ya bizimkiler aynı ayda mi dogmuslar oğluna da başarılar diliyorum inşallah guzel ve kolay bir yıl olsun Bizim bugün saat 10 da şimdi hazırlanıyoruz

Minnoşum hayırlı uğurlu olsun yeni yıl eğitimi hayatı boyunca başarılar dilerim prensese,seneye bizim torunda başlayacak ilkokula bakalım nasıl olacak
Maşallah senin torunda buyumus hanım ablacım çok teşekkür ederim

Oyyy bu heyecan ve büyüdü okullu oldu duygusallığı hayırlı olsun prensese sayfa sayfa kolaylıkla okuduğu günler çabucak gelsin evlatlarimizin

Maşallah prensese başarılar diliyorum okul hayatında.

Oyyy bu heyecan ve büyüdü okullu oldu duygusallığı hayırlı olsun prensese sayfa sayfa kolaylıkla okuduğu günler çabucak gelsin evlatlarimizin
Evet. Dört yıl kreş anaokulu derken geçti ama dün anladım ki hiç okul sayılmazmış onlar. Bu başka birşey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…