1 saat sonra belirginleşen ikinci çizgi bakar mısınız

cicek6161

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2017
26
12
30
Adetime iki gün var sabah test yaptım silik çizgi çıktı birkaç saat sonra tekrar yaptım oda silik çıktı ve bir saat sonra baya belirginleşti sizce gebelik var mıdır boşuna heyecanlanma istemiyorum

Eklentiler

• IMG_20240818_133930.jpg
    IMG_20240818_133930.jpg
    50,2 KB · Görüntüleme: 258
İstersen erken gebelik testi yap eğer varsa onda direk çıkar Sonra belirginleşen testlere pek önem vermiyorlar ben de öyleyim ya sonradan görünce acaba falan diyorum ama yok çıkmıyor yani boşu boşuna gittiğimle kalıyorum istersen bir nöbetçi eczane falan yaz belki çevrende yakında varsa bir erken gebelik testi yap derim ama yapınca bize de haber ver inşallah vardır🙏❤️

İlk yaptığınızda silik çıktıysa vardır, sonradan silik çıkmamış ki varolan çizgi belirginleşmiş doğru anlamışsam bence hamilesiniz.

Yarin sabah ilk tuvalete cikisinizda bir daha yapin ikinci cizgi goruluyor dediginiz gibi ama net degil dagilmis gibi testte mi bir yanlislik var diye

Adetime iki gün var sabah test yaptım silik çizgi çıktı birkaç saat sonra tekrar yaptım oda silik çıktı ve bir saat sonra baya belirginleşti sizce gebelik var mıdır boşuna heyecanlanma istemiyorum
Bunlar kuruma çizgisine benziyor. ilk 5-10 dk dışında çıkan sonuca itibar etmeyin üzülmemek için
Pardon silik çizgi çıktı yazmışsınız, öyle ise ihtimal vardır tabi, ertesi gün ilk idrar ile tekrarlayıp koyulaşma var mı diye takip edin

X