1 MİLYON SALAVAT <3

TOTAL ; 896,050

okuyan herkesten Allah razıolsun,Peygamberimiz(sav) şefaati üzerine olsun insallah. Amin

gün için de biriktirip yazalım ve 50,100 katları şeklinde yazarsak toplamamiz ve kontrol etmemiz kolay olur

herkes bir arkadaş etiketlerse daha çok kişiye ulaşmaya vesile olabilirsiniz

KALAN : 103,950

bal10cukk benim okuduğum sayıların birisinde galiba yanlışlık oldu 70 000 yerine 7 000 yazmışım sonradan gördüm fakat kafam karıştı unuttummu diye onun için söylemedim sana

bal10cukk benim okuduğum sayıların birisinde galiba yanlışlık oldu 70 000 yerine 7 000 yazmışım sonradan gördüm fakat kafam karıştı unuttummu diye onun için söylemedim sana
ne zaman yazdın acaba gecmişe bakalım onu ben 7.000 dıye almısımdır muhakkak. kızzz bi sıfır neleri degiştiriyor bak :)

bulamadım artık geçti yapacak bişey yok arkadaşım ssöyledi 70 000 okumuştuk diye baktım bulamadım bi 7000 gördüm omudur diye bilemedim ki

Bir gün Resûlullah sevinçli olarak geldi. Kendisine: “Sizi sevinçli görüyoruz!” denilince, şöyle buyurmuşlardır: “Bana melek geldi ve şu müjdeyi verdi: “Ey Muhammed! Rabb'in diyor ki:
“Sana salât eden herkese benim on rahmette bulunmam, selâm eden herkese de benim on selâm etmem sana (ikram olarak) yetmez mi?”
(Nesei, Sehv, 55)

TOTAL ; 907,400

okuyan herkesten Allah razı olsun, Peygamberimiz(sav) şefaati üzerine olsun insallah. Amin

gün için de biriktirip yazalım ve 50,100 katları şeklinde yazarsak toplamamiz ve kontrol etmemiz kolay olur

herkes bir arkadaş etiketlerse daha çok kişiye ulaşmaya vesile olabilirsiniz

KALAN : 92,600

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…