1 MİLYON SALAVAT <3

TOTAL ; 896,050 :KK36:

okuyan herkesten Allah razıolsun,Peygamberimiz(sav) şefaati üzerine olsun insallah. Amin:KK200:

:KK37:gün için de biriktirip yazalım ve 50,100 katları şeklinde yazarsak toplamamiz ve kontrol etmemiz kolay olur

:KK19: herkes bir arkadaş etiketlerse daha çok kişiye ulaşmaya vesile olabilirsiniz

:KK69:KALAN : 103,950

bal10cukk bal10cukk benim okuduğum sayıların birisinde galiba yanlışlık oldu 70 000 yerine 7 000 yazmışım sonradan gördüm fakat kafam karıştı unuttummu diye onun için söylemedim sana :oops:

bulamadım artık geçti yapacak bişey yok arkadaşım ssöyledi 70 000 okumuştuk diye baktım bulamadım bi 7000 gördüm omudur diye bilemedim ki

Bir gün Resûlullah sevinçli olarak geldi. Kendisine: “Sizi sevinçli görüyoruz!” denilince, şöyle buyurmuşlardır: “Bana melek geldi ve şu müjdeyi verdi: “Ey Muhammed! Rabb'in diyor ki:
“Sana salât eden herkese benim on rahmette bulunmam, selâm eden herkese de benim on selâm etmem sana (ikram olarak) yetmez mi?”
(Nesei, Sehv, 55)

TOTAL ; 907,400 :KK36:

okuyan herkesten Allah razı olsun, Peygamberimiz(sav) şefaati üzerine olsun insallah. Amin:KK200:

:KK37:gün için de biriktirip yazalım ve 50,100 katları şeklinde yazarsak toplamamiz ve kontrol etmemiz kolay olur

:KK19: herkes bir arkadaş etiketlerse daha çok kişiye ulaşmaya vesile olabilirsiniz

:KK69:KALAN : 92,600

X