1 Mart Adana Buluşması

NILBERA

SeVGi KeLeBeĞi
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
6.086
96
38
1 Mart pazar günü Adana buluşması duymayan kalmasın evet arkadaşlar gelmek isteyenlere her zaman kapımız açıktır bu sefer daha kalabalık bir Adana buluşması olsun istiyoruz. Yer ve saati henüz kararlarştırmadık gelmek isteyen olursa lütfen adını yazdırsın hepinizi seviyorum
Şeniz:lepi:

gelenler
emine gülşen
NILBERA
azra_sıla
papatya
yaramaz
daylight

Son düzenleme:
:dance::dance::dance::dance:
ŞenizŞenizdelikafaduldendelikafadulden
ohhh be özlemiştim sizleri:sm_cool::sm_cool:

kızlar yer ve saatı sölüyorum

yer:güzelyalı restaurant(dürüm)T.özal bulvarı polısevı kavşağına varmadan atabey ıskender yanı
saat00
önemle belırtıyorum lütfen geç kalmaylım masada hep beraber bırlıkte yıyelım

Son düzenleme:
özledim sizleri ;ama önceden planlanmış başka bir aktivitem var iptal olursa biraradayız inşAllah

yazın benide o listeye ben sizi çok özledim ya pazar günü evdeyim nasıl olsa geliyorum canları benim

nılberam.lısteye.ekleme.yaptıımşakkıd
ı

yazın benide o listeye ben sizi çok özledim ya pazar günü evdeyim nasıl olsa geliyorum canları benim

yaramaz senin gelecegine her niyeyse hiç inanamıyorum ;ama pazar çalışmıyorsun hadi bakalımmmkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

şekerlerim süpersiniz amma malesef gelemicem ben.. :a015:
daha önceden planlarımız yapıldı.... :1closedeyes:
üzgünüm... :çok üzgünüm:

gerçi artık beni sevmiyorsunuz zaten siz.. senağlamasenağlama
beni istemiyorsunuz biliyorum.. :dilcikar:
size iyi eğlenceler.. kötükedihüso

seni sevmeyen ölmesin sürüm sürüm sürünsün güzel gönüllü arkadaşım şutarafagittişutarafagitti

aşkolsun.bacıııı:tomato:
sevıyoruz senı:asigim:
kaçgündür.ev.tlfnu.arıyoruum
hm sana gelcem hmde buluşmayı sölemek ıçın
ama yoksun hp çalıoo cvp yooksenağlama

geliyorum daylight gelecem çok özledim sizi bana yer ve saat bildirmeniz yeterli kanatlandım canım benim

daylight gelice ilk sana sarılacam geldiğimi anlamış olursun ve güzel gözlerin için çok tşk ederim canım içimi okudun aynısını bende heiniz için düşünüyorum

katılımda bulunacak arkadaşların şimdiden ayaklarına saglık yeni dostlara güzel Adana'mızın güzel hatunlarına kapımız ve kalbimiz her daim açık

arkadaşlar fotolar nerede kaldı sabırsızlıkla bekliyorum haberiniz olsunnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…