Doğuma Hazırlık 1 hafta sonra doğum yapacağım ama korkuyorum

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

cansudere00

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2024
4
6
31
9 Temmuz da dogum yapacağım ama çok korkuyorum devlet hastanesine gidiyorum ama doktor beni bile tanımıyor bu konuda çok korkuyorum cuma günü gittik çok yoğun haftaya gel dedi iyi ama doktor bey size randevu bulamıyoruz dedim veznedeki arkadaşlar yardımcı olurlar dedi bende olmuyorlar dedim e ben ne yapagim dedi çok sinir oldum doktor değiştirsem bunca zaman ona gittim sekreteri de çok ters oda yardımcı olmuyor ne yapacağız bilmiyorum

Sizin doktor doğum yaptırıyor muymus? Devletteki her doktor doğuma girmiyor. Ebeler doğum yaptırıyor diye biliyorum. Oldu da birden bebek geldi belki doktor şehir dışında olucak işi çıkacak gelemiycek. Bir de böyle düşünün. Yani sizi tanıyıp tanımamasi bir şey değiştirmez. Doğum şans işi bence

Devlet hastanesinde mesai saatleri dışında icapci doktor oluyor. Hastane de olmasa sa acil bir durumda çağırıyorlar. Ama normal doğum için dediğin gib ebeler oluyor sadece .sezaryen ihtimali varsa icapci cagiriliyor

Devlet hastanesinde mesai saatleri dışında icapci doktor oluyor. Hastane de olmasa sa acil bir durumda çağırıyorlar. Ama normal doğum için dediğin gib ebeler oluyor sadece .sezaryen ihtimali varsa icapci cagiriliyor
Evet çağırıyor bende duydum ama bir tanıdığıma doktor gelemem ben isim var diyip gelmemiş mesela. Sezeryana kolay kolay gecmiyolar. İlle normal olsun diye ugrasiyorlar

Evet çağırıyor bende duydum ama bir tanıdığıma doktor gelemem ben isim var diyip gelmemiş mesela. Sezeryana kolay kolay gecmiyolar. İlle normal olsun diye ugrasiyorlar
Beni eve gonderecdklerdi ebeler son doğumda. sancin yok doğuma çok var falan diyerek. Kadin dogum doktoru bakması gereken kanamalı hasta gelince doktor beni de gelmişken muayene etti .icapciydi.
Açılma var dedi doğuma aldı. Doktor gelmemiş olsaydı gerçekten eve gondereceklerdi beni .
Hiç şehir dışındayım diyeni duymadım. Icapci hemen acil durumda ulasilebilmeli aslında

Sezeryanla olacak doğum nasipse ama ne bileyim çok korkuyorum çok yoğun çok hastası var mesala ameliyat olacağım gün beni tanıyacak mi kaç haftalık olduğumu falan bilmiyorum tek bildiğim çok korkuyorum

Diyorum ya şans. İyi geçen de olmuş. Devlet hastanesi pişmanlıktır diyen de duydum. Hatta biri sancı ile doktora gitmiş. Ebeler gelip gidip parmakla muayene etmiş açılma var mı yok mu diye. Kız en son dayanamamış özele gitmiş orda doğum yapmış. Ama gel gör ki enfeksiyon kapmış o sıra. İltihap falan yaraları olmuş baya.

Sezeryanla olacak doğum nasipse ama ne bileyim çok korkuyorum çok yoğun çok hastası var mesala ameliyat olacağım gün beni tanıyacak mi kaç haftalık olduğumu falan bilmiyorum tek bildiğim çok korkuyorum
Doğum korkusu sarmış sanırım.biraz seni. Eğer guvenemiyorsan özele git. Hiç olmazsa daha iyi ilgilenirler. Allah kolaylık versin, sıkıntısız doğum yaşarsın umarım

Doğum korkusu sarmış sanırım.biraz seni. Eğer guvenemiyorsan özele git. Hiç olmazsa daha iyi ilgilenirler. Allah kolaylık versin, sıkıntısız doğum yaşarsın umarım
Çok teşekkür ediyorum doğum korkusu mu yoksa doktorun ilgisizliği mi bilmiyorum 1. Doğumu özelde yaptım fakat dış gebelikten acil ameliyat olunca özele güvenimiz kalmadi

Benim de ilk çocuğumun kafasının üst kısmında ebelerin muayenesinde kaynaklı şacsız bir bölge var

ay arkadasim üniversite hastanesinde sezaryen oldu. öncesinde 39.haftada bebek karnında öldüğü için zorunlu sezaryen olmustu. bu yüzden yüne sezaryen olacak dediler. bebek doğdu babasına verdiler. babası bebeğin kafasında kesik gördü sezaryen sırasında bebeğin kafasını kesmişler. benim aklım donmuştu valla. bir de doktora söyleyince ‘aa öyle mi’ falan dedi ve derindi. muayene ettikten sonra dikiş atıldı. ilk doğduktan sonra yapılan muayenede illa ki farkettiler ama ailesi farketmez falan diye düsündüler herhalde. saçmalık valla. insan korkuyor. ben de su an çok yüksek fiyatlı olmasına rağmen çevremde çoğu kişinin doğumunu yaptıran ve kötü tecrübe yaşatmamış bir doktorla foğum yapicam.

Benim de ilk çocuğumun kafasının üst kısmında ebelerin muayenesinde kaynaklı şacsız bir bölge var
İşinin ehli insanlara gelmek lazım onu da bilemeyiz işte. Her şey bir anlık hatalara bakar. Bende hamileyim böyle şeyleri düşünmemeye çalışıyorum ama insan korkuyor böyle kötü duyumlar alınca

Hayırlısıyla Allah sağ salim doğurmak nasip etsin bize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…