1 AYLIK GEBEYİM BU KADAR BAŞ DÖNMESİ NORMAL Mİ?

camurcu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2024
52
24
26
Merhaba arkadaşlar,

1 aylık hamileyim her gün aynı saatte başım dönüyor ve 40 dakika falan sürüyor normal mi sizce? Sizde yaşadınız mı gebeliklerinizde?

ben hiç yaşamadım. sadece aç olduğumda göz kararması ve baş dönmesi yasadım onun dısında çok iyiydim.
ama 40 dk baş dönmesi çok gibi geldi bana. doktorunuza sordunuz mu?

pazartesi günü ilk randevuma gideceğim doktoruma.. endişelenmeli miyim acaba?
tansiyonunuzu ölçtünüz mü hiç bu durumlarda? bilen biri insallah çıkar ama 40 dk bana normal gelmedi. bende açlık sebebiyle olduğunda 5dk oturup dinlendiğimde veya uzandığımda geciyordu. inşallah normaldir

tansiyonunuzu ölçtünüz mü hiç bu durumlarda? bilen biri insallah çıkar ama 40 dk bana normal gelmedi. bende açlık sebebiyle olduğunda 5dk oturup dinlendiğimde veya uzandığımda geciyordu. inşallah normaldir
tansiyonumu hiç ölçmedim onunla alakalı olabilir mi acaba.. aç değilim ama tersine fazla yiyorum...

tansiyonumu hiç ölçmedim onunla alakalı olabilir mi acaba.. aç değilim ama tersine fazla yiyorum...
tansiyonla ilgili olabilir tabii ki. ben öyle olduğunda hemen nabzıma ve tansiyonuma bakıyorum. genelde normalden yüksek çıkıyor o durumlarda bende. genelikte kan kapasitesi arttığı için de normal, bir de o kadar hormon… ama 40 dk sürmesi hakkında hiçbir fikrim yok malesef.

X