1 aylık evliyim ilişkide kan gelmesi

Hayalperestfen

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2023
2
0
28
1 aydır evliyiz ve 8 ya da 9 defa ilişkiye girdik ancak her defasında vajinadan kan geliyor pembe renkli peçeteye silince bazen çarşafada geçiyor. Zamanla geçer dedim ama hala geçmedi daha önce başına gelen oldu mu böyle bir durum?

İlk ilişkilerde bende de gelmişti ama çarşafa geçecek kadar olmamıştı, silince geliyordu sadece. O da muhtemelen tahrişle alakalıydı ama sizde bu kadar yoğunsa farklı bir sorun olabilir, doktora gitseniz daha iyi olur.

1 aydır evliyiz ve 8 ya da 9 defa ilişkiye girdik ancak her defasında vajinadan kan geliyor pembe renkli peçeteye silince bazen çarşafada geçiyor. Zamanla geçer dedim ama hala geçmedi daha önce başına gelen oldu mu böyle bir durum?
Vajinal çatlak rahim ağzı çatlaması normal bunlar kuzucum

Vajinal çatlak rahim ağzı çatlaması normal bunlar kuzucum
Fakat çarşafa geçecek kadar çok olması biraz tuhaf

İlişki dediğiniz hala alışma aşamasında denemelik birleşme mi yoksa bayağı aktif bir birleşme mi ?
Alışma aşamasındaysanız ufak ufak kanamalar olması normal. Ama aktif hale geldiyseniz doktora görünün.

X