1 ayda hamis kalmak isteyen kizlar buraya bakalim..

Bence artık cevap yazarak oyalanmayın.
Sitemizde bilgelenecek çok konu var.............

eğer gerçekten paylaşmak isteseydin konuyu açarken paylaşırdın zaten,buradaki amacını anlayamadım ayrıca doktorlar dururken kulaktan dolma bu bilgilere böylesine yoğun eğilimi de anlamış değilim arkadaşlar her işi uzmanına sorun bence.........

yalancının mumu dedikleri bu olsa gerek....
başkalarından aldıkları bilgileri nasıl kendilerine mal edebiliyorlar...

paylaşımın için saol canım..

iyi akşamlar kızlar bende sıkıntımı bildirsem yardımcı olacak biri varmı yoksa sizindemi bilgileriniz kıymetli

tebrikler doğurgan arkadaşımmm.....allah bazısını böyle yaratıyor beyninden alıp üreme organlarına takviye yapıyor...tövbe tövbe iii biz bilmiyoduk nasıl hamile kalınır bilgilerin aydınlatıcı oldu zaten burada ki herkes kocasıyla öpüşerek hamile kalınıyor sanıyordu....merci simoble

ana ben hala kocamız üzerimize ceket atacak hamile kalacağız sanıyordum ya gördünmü ya arkadaşımız olmasa hala ben öyle sanacaktım töbeee

hay allah yaaaa.. bu ne böle sabah sabah şok oldum.. sinirlendim.. nispet yaparcasına....

allah meleğini sana bağışlasın arkadaşım ama çok düşüncesizce davranmışsın.....

rabbim ne olur kimsenin kucağını boş bırakma.... amin....

slm kizlar ben dün bide bu gün test yaptim veeee pozitifff isteyenler yazin anlatayim yöntemleri.....biraz merak edin bakalim yazilarinizi bekliyorum..:CüvCüv::CüvCüv:kaydirigubbakcemile5
cinsiyetle ilgili bir konu açmış olsaydın içeriğin espri olarak algılanır merakla bekliyoruz diye mesaj yazılırdı.ama çok duygusal bir konu için bu denli dalgavari bir yazı yazman senin daha erişkin olmadığını gösterdi.burada çocuk sahibi olmak isteyen birçok arkadaş var merak edin yazılarınızı bekliyorum gibi bir mesajı yazarken elin titremedi mi hiç.zaten emin ol buradaki arkadaşlar senden daha çok bilgi sahibi bu konuda.yaptığın en fazla doktora gidip yumurtlama takibi yaptırman olur.yazdığın yazıdanda anlaşılacağı gibi pek bilgili olduğunu sanmıyorum.
moderatörlerden bu konunun silinmesini rica ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…