1 ayda hamis kalmak isteyen kizlar buraya bakalim..

Gercekten anlayamadim bu arkadasi sanirim bu sitede cok vakit gecirmemis
burda hepimiz karsiliksiz her seyi paylasiyoruz..
Ben bisey duydumdu hemen aklima siz geliyorsunuz ve hemen anlatiyorum..

bu arada tebrik ederim Allah saglikla kucagina almayida nasip etsin

canım, idrar yolları iltihaplanması hamileliğe engel teşkil edebiliyor...antibiyotik tedavisi öneriyor doktorlar....annem de ebe hemşire benim..küçükken bana hep ayağını sıcak tut, yere yalın ayak basma, yoksa çocuğun olmaz falan derdi...

slm kizlar ben dün bide bu gün test yaptim veeee pozitifff isteyenler yazin anlatayim yöntemleri.....biraz merak edin bakalim yazilarinizi bekliyorum..:CüvCüv::CüvCüv:kaydirigubbakcemile5

bu yazıyı yazan arkadas nerelerdesin niye cevap veremiyosun herhalde canın biraz ilgi istedi ama yanlıs konuya denk getirdin heleki yüzlerce kadının bagrında yanan ateşle dalga gecercesine 1 ayda nasıl hamile kalınır diye sen bence bunları bırakta allah şükret senelerce bu hasretle yasayan kac insan var kusura bakma biz senin gibi şanslı degiliz 4 senedir hiç bir ay olmadı bizimki.. hem senin yöntemlerine gerek yok veren mevlam verir hem ben sana su yöntemi hatırlatıyım bir rahim bir yumurta birde sperm olan her anne baba adayı sahip olurlar evlatlarına... sözün özü cok magrurlanma padişahım senide yaradan allah....... allah büyük kimin ne olacagı belli olmaz sen bunları bırakta bebegine sahip cık.........

arkadaşımm herkez 1 inci ayında hamile kalmak ister bu nasip kısmett...allah sana öyle nasip etmiş olmuşş..ama bunu ukala ukala söylemenin bi anlamı yokk....ve 1 ayda hemen hamile kalmanın bi formülü de yok bence....merak etme biz de senin yaptıklarını yapıyoruz....özel bi yönteme gerek yok yanii..dediğim gibi bu nasip kısmettt kimi 1 ayda kalır kimi 2 sene beklerr....ve burda senelerce bekleyen insanlar varr....hepimiz kırıldıkk ve çok kınadıkk senii.sanırımm kk nın iyi bi takipçisi değilsinn...önce burdaki insanların duygularını bilmen gerekirdii

bu yazıyı yazan kişi çok saygısız bi insansınız. Burada onlarca insan bilgilerini paylaşmak için toplanır. kimi acaba nasıl meraklandırırım diye değil. burada kım ne yazsa sacma bile gelse insanlar umud eder ve okur dener. senin gibisi ilk kez bu sitede. umarım son olursun.
1 ayda verende 3 yılda verende Allah yaptıklarınızın hepside bahanesi okadar.
herseye ragmen bebeğin hayırlı olsun.

Bence bu konu kilitlenmeli... soytarılığa giriyor artık bu durum, ne biçim insanlar var? ne biçim vicdan taşıyorlar? Hiç mi konu açarken iki üç konu okumuyorlar? Ne halde insanlar var burada anne olmak ısteyen!!!!

Eminim bizler yazdıkça o da bakıp keyif oluyordur bu durumdan!! Sana söylenecek çok söz var da.... neyse.

bu arkadaşın yapmak istediği şey açıkça belli ben hamile olduğuna bile inanmıyorum.bence sırf merak ettirmek için yapıyo.ayrıca hamile kalmanın yolu yordamıyok ALLAH bilir herşeyi.bizde biliyos nasıl çocuk yapıldığını ama bu şekilde kırıcı olarak yardımcı olmuyoruz ve kaçarak.saçmalıktan başka birşey değil.bencede kilitlenmesi taraftarıyım..

hayırlı olsun ama çok yanlış bir biçimde yazmışsın belki amacın kötü degil ama bira merak edin demek çok yanlış

ya neyi merak edicez profösörler bilirdi böyle bişey olsaydı konuyu açıp kaçanmı bilecek allahaşkına

Buradaki herkes zaten nasıl hamile kalınacağını biliyor.Kimseden ders almaya niyeti de yok.Bazı sorunlar var aşılmaya çalışılan ve onlar paylaşılıyor.Arkadaşın içerikten haberi yok galiba.Allah kimine erken kimine geç nasip eder bunu.Şu an elinde olanın hep olma garantisi de yoktur.Bunu yazan gerçekten bayan mı acaba?Bayanlar birbirlerinin duyguları ile alay edemez bence.

amaaaaaan boşverin kıslar yormayın kendinizi bence o arkadaşta bunu istiyo zaten

konu tartışmaya dönmüş kitliyorum
ayrıca belirtmeden geçemeyeceğim!!
1 senedir bebek hasreti içimin taaa derinlerinde
konuyu görünce umutla girdim!!! yaptığınız yanlış ve sizi kınıyorum!
kolay bulunca işi nispet vermeye vurmayalım!!! olan var olmayan var CADIARZU

tatlım yaa yıldızcıcegın bahsettıgı yontemı ben onermıstım ve uygulamıstı..bende hacettepede bır prof.dr dan ogrendım bu yontemı ve ogrenır ogrenmezde bu sıtedekı sohbet kısmında bazı arkadaslarla paylastım...yıldızcıcegı de tanımıyorum ama sohbet kısmında konusmustuk bır kac kez ve aylardır cocuk ıcın ugrastıgını soyleyenlerden bırıydı...yanı 1 ayda falan gebe kaldıgı yok..sadece bu yontemı ogrenıpte uyguladıgı ılk ay gebe kaldı hepsı bu..yonteme de gelınce..adetten temızlendıkten sonrakı 5.gunden ıtıbaren duzenlı olarak aralıksız 10 gun boyunca esınle bırlıkte olcaksınız..ozellıkle sabahları..gun atlama yok..10 gun aralıksız...umarım mutlu sonucları bıldırırsınız...

Hale bak, yalanın içinden yalan çıkıyor, yok bir ayda tutturmuş ta, yok sadece ıkı tane gebelık testıyle bu işi kapatmış ta.. yazık... diyecek söz ne hacet artık Aslı nın da anlatımından sonra. Bu kadar insanın tepkisi yeter sana.

valla bana kalırsa merak edipte seni beklemek sana haz veriyo ayrıca çocuk sahibi olmak isteyen herkes az çok bu yöntemleri biliyo zaten ...
ayrıca sen kendi yönteminle hamile kaldığını sanacak kadar zavallısın bence çünkü All(c.c)nasip etmeseydi hiçbir yöntem bulamazdın dolayısı ile ukalalık etmek yerine şükürler etmelisiniz bence...
ayrıca böylesi hassas bir konuyu ti ye alabilecek kadar da komiksinizzz

slm kizlar ben dün bide bu gün test yaptim veeee pozitifff isteyenler yazin anlatayim yöntemleri.....biraz merak edin bakalim yazilarinizi bekliyorum..:CüvCüv::CüvCüv:kaydirigubbakcemile5

Eğer istersen bende sana insan olabilmenin yöntemlerini öğretebilirim kötükedihüso

ya bırakın kızlar ne olduğu belli bile değil,bu kadar cevaptan sonra bayan olmasdı,duyarlı olurdu ve mutlaka kendini savunmaya kalkardı,neler okuyacağımı düşünerek girdim neler gördüm,daha cevap yazarak bunua prim vermeyelim ,konuyu kilitleyin yada kaldırın atrkadaşlar ya,lütfen.

1,5 senedir uğraşan ve isteyen biri olarak seni esefle kınıyorum...ve şunu unutma bu kadar insanı kırdın allahta bunu görüyo...bence biraz daha dikkatli davran...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…