Saç Uzatma Yöntemleri 1.5 Ayda 5 cm :)

annabel.lee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2009
26
0
28
Hani böyle başlıklar açarlardı inanmazdım.Ama gerçekten olabiliyormuş ve açıkçası çok memnun ve mutluyum.Deneyimimi sizinle de paylasmak istedim.Bu siteden saç uzatmak için çeşitli yollara başvurdum ama etkili cevap alamadım.Belki düzenli kullanmadığımdan , belki deri yapımdan olsa gerek olmadı işte.Ama sonunda başardım

Bi sitede gördüm."Defne garlı şampuan"ı.Daha sonra hangi site olduğunu bilmiyorum bi erkek arkadaşımız kendi deneyimini anlatmış gerekenleri yazmış dökülmenin son derece azaldığını ve saçlarının uzama hızını arttırdığını yazmış.Bu formulü de ona bi eczane önermiş saçları döküldüğü için.İlk başlarda dedim hadi bi erkek derisindeki uzama hızı benimle nasıl eşdeğer olsun diye ama denedim işte.Ve başarıyı gördüm.Bu yöntemin en güzel yanı şampuanla olması.Yani şöyle diyim aksatma yapamıyorsunuz.Ay bugün yoruldum yarın saçıma bakım yapıyım olayı yok.Her banyo yaptığınızda nasıl saçınızı zorunlu yıkarsanız bunu da öyle kullandınız.Çok fazla konuşmadan formülü yazıyım :
Dfn Garlı Şampuan (10 TL)
Susam yağı (4TL)
Çam terebentin (4TL)
Bapanten iğne (4TL)
Evigen iğne (4TL)
Bemix ampul (4TL)
-------------------- Toplam : 30 TL'ye mal oluyor.Bunun fiyatı ilden ile değişebilir tabiki..

Arkadaşlar şampuanın tamamını başka bi boş şampuan şişesine boşalttım.Çünkü bunun boyu yeterli değil hepsini almaya.İçine susam yağının , çam terebentinin yarısını boşalttım.Ve iğnelerin ( içinde 5 tane var ) hepsini kırdım içine döktüm - dikkat edin ben elimi kestim siz kesmeyin :) ).Ve bunu normalde hani saçımızı normal kirden arındırmak için yıkarız ya ilk "Gliss" şampuanımla yıkadım.Ardından bununla yıkayıp 5 dk kadar beklettim - diplerine iyice yedirin - .Daha sonra suyla duruladım.
Bunu tam bi buçuk ay yaptım ve 5 cm uzadı gerçekten uzadı ben bile şaşırdım.Normalde saçım hep aynı yerde tıkanır kalır diye düşünürdüm ama uzadı işte çok mutluyum
Saçım 60 cm iken şuan 65 cm :)
Size de etkisi olabileceğini düşünerek paylaşmak istedim sorularınız olursa yanıtlarım

Bende çok olumlu etkisi oldu gördüğünüz gibi ama her insanın deri yapısının ayrı olduğunu da unutmayalım kimine ters etki yaratabilir bilemem ama sonuçta hepsi organik ve eczane onaylı şeyler kötü etki yaratabileceğini düşünmüyorum.

Ve benim saçlarım boyalı banyodan çıkınca da bu şampuanla daha karışık oluyo ve zor oluyo taramak.Sizdede öyle olursa korkmayın.Pantene'nin sıvı boyalı saçlar için saç açıcı krem'i var şişede onu kullandım hem parlatıyo hemde açıyo gayet :)

Yorumlarınızı bekliyorum herkese iyi akşamlarrrrrrrr

Saçlarının ilk halini bilmemiz bizim için daha yararlı olabilrdi bence :26:
Ama şu anda da çok hoş görünüyor saçların maşallah

aslında bukadar masrafa gerek yok turplu su çoğu kişide iyi sonuçlar veren bir formül üstelik çokda ucuz mevsimi geçmeden onuda deneyin derim :) [ama kokusu çok kötü ]

herşeyi geçtim bu şampuanın kokusu nasıl ben bemix ampul la yaptığım bir karışımdan dolayı kokusundan oldukça muzdaripim :)) bunun kokusu nasıl acaba???

Yazdıkların gayet güzel:) ama bunu haftada Kaç kere yaptın düzenLimi Yaptın

Yazdıkların gayet güzel:) ama bunu haftada Kaç kere yaptın düzenLimi Yaptın

bu şampuanı saçını normalde ne kadar zamanda yıkıyorsan öyle kulanılıyorsun herhalde.Yani normal şampuan yerine artık bu şampuanı kullanıyorsun.Benim şampuanımda da vitaminler var.

Walla kulaga cok hos gelio ama suda var benim saclarimin onu yani basimin on tarafi alin kismim cok acildi yapmadigim bakim , kur kalmadi simdide baska bi sayfadan sıgır iligiyle ilgili bi tarif buldum onu uygulamayi planliyordum acaba bunuda sampuan olarakmi kullansam ustune( offf kizlar akil verin yaa

saçLarının arkadan resmi oLsa ii oLcaktı çnkü saçlarının kesimi önLer kısa zaten.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…