1.5 ayda 10 kilo! Devamı gelecek...

beni anlatmışsın bende açlıktan değil canım sıkıldı keyfim yok hemen birşeyler yemeye başlıyorum

beni anlatmışsın bende açlıktan değil canım sıkıldı keyfim yok hemen birşeyler yemeye başlıyorum

son iki hafta durmadan yedim canım..bugün itibari ile tekrar başladım..ay sonuna kadar tartılmayı düşünmüyorum..hedefim en az 5 kg vermek ay sonunda.çünkü ne zaman tartılsam daha çok yemek yiyorum kilo verdiğimi gördüğümde..insan canı acıyana kadar yemek yer mi stresten?ben karnım şiş bir şekilde yatağa giriyorum günlerdir..çok moralim bozuluyor.

bende zayıfladığımı görünce hırslanıyorum :) haftalık 1 kilo verecem diyordum ben 1 kiloyu verince dengede tutmaya çalışıyordum tarçınlı sütü dene akşam 9 gibi iç belki keser bende işe yaramıştı bende bugün başldım diyete önceden diyetisyene gidiyordum bayram girince araya bıraktım bugün başladım tekrar listeleri harmanlıyarak günlük liste oluşturdum kendime

ben de isveç diyetine yakın bişey yapmaya karar verdim bir süre..ve sebze ağırlıklı beslenicem..karbonhidratı tamamen çıkarıcam..diyetisyene gidince ben daha çok kilo alıyorum

ben de isveç diyetine yakın bişey yapmaya karar verdim bir süre..ve sebze ağırlıklı beslenicem..karbonhidratı tamamen çıkarıcam..diyetisyene gidince ben daha çok kilo alıyorum
KISITLI OLDUĞU İÇİN SANIRIM BENİM DİYETİSYENİMDE SINR YOKTU DOYANA KADAR YE DİYORU SADECE MAKRANA PİLAV VE BULGUR YASAKTI ÇİKOLTA BİLE YEDİM :)

1.haftada menüm

sabah aç karnına 1 çay bardağı kimyonlu su / tüm kimyonu kaynar suya atıyordum yüzümü yıkama wc ihtayacını giderene kadar özleşiyor içiyorsun 10 dk sonra kahvaltı

kahvaltı :tahıllı ekmeğe kaşarlı tost 1 adet / bol yeşillik /biber /dometes / salatalık

ara öğün : türk kahvesi / 3 adet kuru kayısı saat : 10:00

öğlen : ana yemek / ayran ana yemek (pilav makarna bulgur olmayacak )

ara öğün : 1 meyve avuç büyüklüğünü geçmeyecek

akşam : 1 kase çorba +salata + ayran ya da ızgara + ayran

21:00 tarçınlı süt

Kimyonlu suyun faydası nedir canım?

Bende aynen siz gibiyim canımın sıkıntısından mutfaltan çıkamıyorum tokluğumu bile hissetmiyorum sürekli yesem dursam

süper süper süper...

tatlı krizini engellemenin en etkili yolu kesinlikle tarçın...içtiğim yeşil çaya yarım çubuk tarçın atarım her seferinde...aklıma tatlı hiç gelmiyor bile..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…