0o0o0offff memeucu çatlağı gecti şimdide basür :(

papatyha

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2008
64
0
hanımlar yaklasık bir haftadır basür başladı doktora cıktım ishal yapan bir hap ve krem verdi pek faydasını göremedim acaba kalıcı mı olacak bu basür yoksa doğumdan sonra olması doğal mı acaba yaa ???

pfff gecmis olsun ayni dertten bende müdaribim dogum yapali 1 ay oldu ama yaklasik 10 gundur kicimin ustune zor oturuyorum her tuvalet izdirap fitil ve krem kullandim bi yararini goremedim pazartesi tekrar doktora gidicem cunku dayanamiyorum artik tuvalet fobim oldu.. sicak suda oturdum bitkisel ilaclar aldim yedigime ictigime dikkat ediyorum ilac ta kullaniyorm ama banamisin demiyor cok zor. normal dogumdan sonra cok kadinda olabiliyormus ikinmaktan dolayi..

ben normal doğumda yapmadım aslında ama anlamadım doğumdan sonra günahlarım bir bir cıktı valla artık böyle diyorum herkesin harcı deil sabırlı anne olmak bebişde olmasa çekilecek şey deil hastalık diyorum artık .. inşallah kalıcı olmaz arkadasım ya valla berbat bişey

Canım geçmiş olsun. Bende aşağı yukarı sorun yaşıyo gibiyim ama hamileyken kullandığım ilacı şu anda tekrar kullanmaya başladığım için sorun azaldı gibi. Adını buraya yazmıyim, ilaç sonuçta ama istrsen özeline yazarım. Hayatım boyunca böyle mi kalıcam sorusu benim de kafamı karıştırıyo. Hem bebekle uğraş hem de bu sorunla çok zor

kızlar aynı dert bende de var sizi çok iyi anlıyorum mahvoldum inanın..ne yapıcam bilmiyorum ..tuvalete gitmek işkence oldu çok feci ağrıyı artık bağırıyorum valla..allahım yardımcımız olsun valla..

Aynı sorun bendede 10 gündür var. Gliserin fitil kullandığımda ağrım azalıyor. ama sürekli kullanılması tembelliğe yol açıyormuş. Bugün doktorla görüştüm duphalac şurup verdi. Birde krem. Bakalım bunlar fayda edecekmi?

2 gündür duphalac şurup kullanıyorum. perişan etti beni. tekrar en başa döndüm. ağrılarım felaket arttı tekrar. sürekli gaz sancısı var ve her gaz yapışımda ağrım oluyor. tuvalete çıktığımda ğerişan oluyorum. bana en çok gliserin fitil iyi geldi. şimdide patlıcan sapı suyunu deniyorum. sonucu yazarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…