09:00 - 18:00 Kesintisiz Muhabbet

Selaaam kızdan fırsat bylup yazamıyorum. Daha doğrusu doğum iznindeyim diye her anımızın tadını cıkarmaya bakıyorum. Gece 11 gibi uyuyor ben de kendime vakit ayırıyorum. Aylar sonra kitap okuyabildim mesela :KK48:

Evi taşıdık epey yoruldum ama değdi. Anneme gidip geliyorum cırt bırt :KK48: Kardeşim kayseriye gidiyo : ( iş buldu orda mayısta düğünü var. O kadar canım yanıyor ki etimden koparıyolar sanki. Ağır depresyondayım sürekli ağlıyorum

en güzeli herkes uyuduktan sonra sessizliğin tadını çıkarmak değil mi..
bebişini kocaman öpüyorumm:nazar:

Selaaam kızdan fırsat bylup yazamıyorum. Daha doğrusu doğum iznindeyim diye her anımızın tadını cıkarmaya bakıyorum. Gece 11 gibi uyuyor ben de kendime vakit ayırıyorum. Aylar sonra kitap okuyabildim mesela :KK48:

Evi taşıdık epey yoruldum ama değdi. Anneme gidip geliyorum cırt bırt :KK48: Kardeşim kayseriye gidiyo : ( iş buldu orda mayısta düğünü var. O kadar canım yanıyor ki etimden koparıyolar sanki. Ağır depresyondayım sürekli ağlıyorum
kız kardeşin mi?
Allah mesut etsin.
Üzülürsün tabii bir de lohusa olduğun için aşırı yoğun hissediyorsundur.
kızını öperim. :)

canım günaydın..deli loğusa:pne güzel iş bulmuş işte kardeşin de..kayseri de uzak yer değil..Allah mutlu mesut etsin..ağlayıp durma öyle..
sen de erkek kardeşine sar bence artık..koca herif oldu,kızlar ağlatıyorlardır şimdi onu..sen onların hakkından gel bence artık :KK50:
Hic arkadaşım yok ki ondan baska o yzden cok koyuyo bi de hic ayrılmamıştık.

Lan o ergeni napim ben, gitsin össye calıssın :KK70: dayı oldum diye gerim gerim geriliyo
günaydın elmyyy...uzun zaman sonra denk geldim sana...doya doya tadını çıkart kuzuşun...
Canımmm nasılsın, tadını da canımı da cıkarıyorum valla :) Az kaldı resmi doğum iznimin bitmesine 2 hafta kaldı ama nisana kadar uzatıcam inşallah
Günaydınn..
Ewi annenlerin oraya mı taşındınız?
Kızçeni öpüyorumm :KK15:

Evet cnm taşındık, cok teşekkür ederiz teyzesi biz de seni öpüyoruz

en güzeli herkes uyuduktan sonra sessizliğin tadını çıkarmak değil mi..
bebişini kocaman öpüyorumm:nazar:

Valla ic sorma kafamı dinliyorum norwe resmen, nasıl iyi geliyor anlatamam.

Biz de seni cok öpüyoruzz

kız kardeşin mi?
Allah mesut etsin.
Üzülürsün tabii bir de lohusa olduğun için aşırı yoğun hissediyorsundur.
kızını öperim. :)

Evet kız kardeşim :KK43: lohusalık mı kaldı la :) Cocuumun dişi cıkacak anası hala lohusa ahahaha

Biz de öpüyoruz teyzesi

Kardeşine şimdiden mutluluklar cağnım.Tebrik ederim,Rabbim hep mutlu etsin.
Ahhh elmik,bi dokun bin ah işit.Boş bi vakitte anlatırım,1 ay kaldı ama sen bi de bana sor.
Saol canım darısı basına insallah

Benimki mızırdanıyo zaten, bir ara gelirim uzun uzun konusuruz olur muuu

Öpüyorum seni cok

Hic arkadaşım yok ki ondan baska o yzden cok koyuyo bi de hic ayrılmamıştık.

Lan o ergeni napim ben, gitsin össye calıssın :KK70: dayı oldum diye gerim gerim geriliyo

Canımmm nasılsın, tadını da canımı da cıkarıyorum valla :) Az kaldı resmi doğum iznimin bitmesine 2 hafta kaldı ama nisana kadar uzatıcam inşallah

Evet cnm taşındık, cok teşekkür ederiz teyzesi biz de seni öpüyoruz

Valla ic sorma kafamı dinliyorum norwe resmen, nasıl iyi geliyor anlatamam.

Biz de seni cok öpüyoruzz

Evet kız kardeşim :KK43: lohusalık mı kaldı la :) Cocuumun dişi cıkacak anası hala lohusa ahahaha

Biz de öpüyoruz teyzesi
Kayınvalidenle oturmaman daha hayırlı olmuşş :KK51:

Elmişş ne haber nasılsın,kızın nasıl iyimi :nazar::nazar: evide taşımışsın en iyisini yapmışsın,böyle daha iyi olmuş..
Kardeşin içinde hayırlı olsun şimdiden,kayseri yakın yahu 3 saatlik yol nerdeyse..
Öp kızını benim yerime,kendinize iyi bakın öpüyorum :KK60:

Kayınvalidenle oturmaman daha hayırlı olmuşş :KK51:
İnşallah gelmez : )
Elmişş ne haber nasılsın,kızın nasıl iyimi :nazar::nazar: evide taşımışsın en iyisini yapmışsın,böyle daha iyi olmuş..
Kardeşin içinde hayırlı olsun şimdiden,kayseri yakın yahu 3 saatlik yol nerdeyse..
Öp kızını benim yerime,kendinize iyi bakın öpüyorum :KK60:

İyiyim ablacımmm sen nasılsın? Kızım cok iyi teyzesi, iyice hareketlenmeye gülücükler atmaya başladı, keyfimiz cok yerinde.

SOrma abla, kızı anneme bırakıyorum iki dk hava alıp geliyorum mükemmel oluyo valla.

Kardeşim icin hayırlı ama benim icin hayırsız : ) hic ayrılmamıştık cok koyacak. At nişanı ben sana koca bulurum diyorum dinlemiyo : )

Sen de kendine iyi bak cok öpüyoruz

İyiyim ablacımmm sen nasılsın? Kızım cok iyi teyzesi, iyice hareketlenmeye gülücükler atmaya başladı, keyfimiz cok yerinde.

SOrma abla, kızı anneme bırakıyorum iki dk hava alıp geliyorum mükemmel oluyo valla.

Kardeşim icin hayırlı ama benim icin hayırsız : ) hic ayrılmamıştık cok koyacak. At nişanı ben sana koca bulurum diyorum dinlemiyo : )

Bende iyiyim canım sağol,oyy yerim ounu varya ne tatlıdır şimdi :nazar::nazar:
Arada yap ki kendine biraz zaman ayır,sürekli evde olunca kötü oluyor..
Hayırısı olsun kardeşin içinde,keşke hep yanlarımızda olsalar da,bazen olmuyor işte ..
Sağol canım bende öpüyorum :KK60:

ALlah razı olsun canımmmm hepimizi korusun. Az kaldı geleceğim rüyalarınaa :KK70:
Bir ay sonra mı işe başlayacaksın Elmayra?
Kıza kim bakacak? Anan mı? :)

Manyahhhhğğğ :KK45::KK53:

X