09:00 - 18:00 Kesintisiz Muhabbet

günaydın canım...sağol daha iyiyiz çok şükür...
migren beter bişey yahu..eşimde de var..çaresi de yok..çok geçmiş olsun sana da..

Günaydın,çok geçmiş olsun şimdi nasılsın :KK60:

Günaydın çok geçmiş olsun ikinizede,kış geldiya artık hastalıklar bitmez :KK60: kulak için doktorlar genelde sakız çiğneyin derler..
Sağ olun canlar.

Q eşine de geçmiş olsun. :KK43:

selam kızlar nasılsınız
elmiden nikten çekten haber varmı. çek gebelerde sanırım ama hiç görmüyırum

hey q :KK25:

Günaydın hayatım,iyiyim sağol sen nasılsın,oğlun nasıl oldu düxeldimi biraz :KK60:
çok şükür ablacım daha iyi oğlum,okula gidip geliyor işte..bugün toplantısı vardı okulda oraya gittim. çok güzel şeyler duydum ,gururlandım geldim:oops:

selam kızlar nasılsınız
elmiden nikten çekten haber varmı. çek gebelerde sanırım ama hiç görmüyırum

hey q :KK25:
selam asmu..çeko iyi doğum hazrılıkları ile uğraşıyor..nickle ne zamandır görüşmedim ben de..elmik de taşındı,annesine yakın ev buldu..bebekle uğraşıyor işte..

Q sağ ol gayet iyiyim. :KK66:
Tünaydın abla... :KK66:
iyi bari filozofcum,sevindim..

benimd e canım sıkkın biraz..sabahtan ,bir arkadaşımın yengesinin vefat haberini aldım..rahmetli ile arada görüşürdüm..gencecik kadındı.35 yaş sanırım..2 ve 6 yaşlarında çocukları vardı..kan kanserinden vefat etmiş. çokçok üzüldüm..o çocuklar için içim parçalandı.annesizlik ne zor şey..Allah vermesin...

çok şükür ablacım daha iyi oğlum,okula gidip geliyor işte..bugün toplantısı vardı okulda oraya gittim. çok güzel şeyler duydum ,gururlandım geldim:oops:

selam asmu..çeko iyi doğum hazrılıkları ile uğraşıyor..nickle ne zamandır görüşmedim ben de..elmik de taşındı,annesine yakın ev buldu..bebekle uğraşıyor işte..

benimd e canım sıkkın biraz..sabahtan ,bir arkadaşımın yengesinin vefat haberini aldım..rahmetli ile arada görüşürdüm..gencecik kadındı.35 yaş sanırım..2 ve 6 yaşlarında çocukları vardı..kan kanserinden vefat etmiş. çokçok üzüldüm..o çocuklar için içim parçalandı.annesizlik ne zor şey..Allah vermesin...

mekanı cennet olsun:KK43: rabbim bizden daha merhametli:KK43: inşALLAH o çocuklar üzülmezler ve çok iyi yerlere gelirler.başka ne denebilirki

mekanı cennet olsun:KK43: rabbim bizden daha merhametli:KK43: inşALLAH o çocuklar üzülmezler ve çok iyi yerlere gelirler.başka ne denebilirki
amin asmu inşallah...
insan böyle durumda kendi hayatını düşünüyor,kendi çocucuğunu..elimde değil..Allah korusun öyle birşey olsa diye..
o yüzden daha da içim parçalandı..

Allah rahmet eylesin.
Benim de bir arkadaş dedi: Kocasının kuzeniymiş. Otuz üç yaşında, öğretmen, dokuz yaşında kızı var. İllet hastalıktan gitti, dedi. :'(

Selaaam kızdan fırsat bylup yazamıyorum. Daha doğrusu doğum iznindeyim diye her anımızın tadını cıkarmaya bakıyorum. Gece 11 gibi uyuyor ben de kendime vakit ayırıyorum. Aylar sonra kitap okuyabildim mesela :KK48:

Evi taşıdık epey yoruldum ama değdi. Anneme gidip geliyorum cırt bırt :KK48: Kardeşim kayseriye gidiyo : ( iş buldu orda mayısta düğünü var. O kadar canım yanıyor ki etimden koparıyolar sanki. Ağır depresyondayım sürekli ağlıyorum

Selaaam kızdan fırsat bylup yazamıyorum. Daha doğrusu doğum iznindeyim diye her anımızın tadını cıkarmaya bakıyorum. Gece 11 gibi uyuyor ben de kendime vakit ayırıyorum. Aylar sonra kitap okuyabildim mesela :KK48:

Evi taşıdık epey yoruldum ama değdi. Anneme gidip geliyorum cırt bırt :KK48: Kardeşim kayseriye gidiyo : ( iş buldu orda mayısta düğünü var. O kadar canım yanıyor ki etimden koparıyolar sanki. Ağır depresyondayım sürekli ağlıyorum
canım günaydın..deli loğusa:pne güzel iş bulmuş işte kardeşin de..kayseri de uzak yer değil..Allah mutlu mesut etsin..ağlayıp durma öyle..
sen de erkek kardeşine sar bence artık..koca herif oldu,kızlar ağlatıyorlardır şimdi onu..sen onların hakkından gel bence artık :KK50:

günaydın elmyyy...uzun zaman sonra denk geldim sana...doya doya tadını çıkart kuzuşun...

Günaydınn..
Ewi annenlerin oraya mı taşındınız?
Kızçeni öpüyorumm :KK15:

X