09:00 - 18:00 Kesintisiz Muhabbet

insallah bigün sohbete gelirim çok önceki sayfalartda okumustum evlilerin sohbet alanları farklı oluyo falan yazmıs konu sahibi oyüzden yazmadım ama yazarım bigün insallah

insallah bigün sohbete gelirim çok önceki sayfalartda okumustum evlilerin sohbet alanları farklı oluyo falan yazmıs konu sahibi oyüzden yazmadım ama yazarım bigün insallah
O bir gün, bugün olabilir. Bekleriz.
Dipnot: Konu sahibemiz de şu anda EVLİ! Üstelik bebek bekliyor.

Özel bir şirkette ön muhasebe & finans bilimum işler. :)
muhasebeye bi girdim mi zaten bu bnm alanım deme sansn olmuyo nedense her iş mutlaka bi bulaşıyo insanaama en azından kdv geçici derdiniz yok ben ayın bugünleri rahat rahat kk'da takılıyorum ayın 10'undan sonra biyerime motor takılmış gibi çalışıyorum düzenm hep böyle

Evet, fakat ön hazırlıklarını hep ben yapıyorum. KDV iadeleri vs.

sinirlerin gerilmiyo mu en sevmediğim sey kdv iadesi. benim bu işi secmem biraz zorunlu sayılır sen kacabiliyosan kaç bnce:)
Benimki de zorunlu.
Bu işlerin içinde bulduk kendimizi. Sonra da AÖF İşletme falan okudum.
Kaçamıyorum. İmkanlar / imkansızlıklar...

Benimki de zorunlu.
Bu işlerin içinde bulduk kendimizi. Sonra da AÖF İşletme falan okudum.
Kaçamıyorum. İmkanlar / imkansızlıklar...
hepimizi bağlayan bişeyler var tabi. çok şükür yine de halimize ne zor işlerde calışanlar var gün gecmeden işçi ölüm haberi alır olduk. ben bugünlük müsade isteyebilir miyim bnm mesai 4'te bitiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…