09:00 - 18:00 Kesintisiz Muhabbet

Günaydın herkese.
ÇEKİRGE izinde. MİSK kayıplara karıştı.
ELMAYRA kaşınmaktan yazamıyor diye burası pek bir tehnalaştı yahu!

selam kızlar..benim de site erişimim yasaklanmış.o yüzden arada girip okuyorum,2 satır da yazıyorum..
elmişim neden kaşınıyorsun ki o kadar?

Hamilelikte kaşıntı olabiliyormuş ama aşırı ise safra kesesi yada karacigere baktirin diyolar

Eee, nasılsın? Neler yapıyorsun? Kendinden bahseder misin?
telefondan yazma cabalarım basarısız olunca p.tesiyi beklemem gerekti. ben iyiyim çalışıyorum 1 senelik evliyim. küçük bi yerde çalışıyorum onun için haftaiçi pek bişey yapmıyoruz ev iş arada annemler okadar diyebiliriz. önceki sayfaları çok takip edemedm malum 7500 sayfa sende kendnden bahseder misin biraz

Ben varım. :)

30+ yaşında bekar, muhasebe & finans bölümünde çalışan bir hatunum. öyle işte :)

Günaydın kızlar
1 haftadır yoktum
Misk'ten hala haber yok mu ?
Hoş geldin. Nasılsın? Bebek nasıl?
MİSK yazmadı. Çok merak ediyorum. Kimsede iletişim bilgileri yok mu?

Hoş buldum
Ben iyiyim şükür, bebek te yarın ki kontrolde belli olur
Sizi sormalı

Maalesef bende kimsenin yok

30 yas ve üstü bayanlarla ilgili bi topik var ben sizi ordan biliyorum sohbetinize hayranım ama evli bayanları içinize almıyomussunz öyle okumustum
buarada meslektaşız

30 yas ve üstü bayanlarla ilgili bi topik var ben sizi ordan biliyorum sohbetinize hayranım ama evli bayanları içinize almıyomussunz öyle okumustum
buarada meslektaşız
Utandırdınız beni! Demek sohbetlerimizi seviyorsunuz.

Yalnız yanlış okumuşsunuz. Evli arkadaşlarımız da var orada...
Aramızdan evlenenler de oldu. Sohbet tam gaz devam. Kimseyi dışlamayız. Her zaman / herkesi bekleriz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…