Erkek İnfertilitesi 0 morfolojiyle normal gebelik

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Dyguoj

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2019
51
22
28
Eşinizin morfolojisi 0 olup normal yoldan hamile kalan var mı bana destek olmak için lütfen yorum yapın. Doktorumuz diğer değerlerin normal sadece morfolojin bozuk aşılama yapalım dedi

Eşinizin morfolojisi 0 olup normal yoldan hamile kalan var mı bana destek olmak için lütfen yorum yapın. Doktorumuz diğer değerlerin normal sadece morfolojin bozuk aşılama yapalım dedi
Kirkkilit otu icsin eşiniz Saraçoğlu morfolojiyi iki ayda 4 çıkarır Allah'ın izniyle diyor deneyin bence. Yükselirse normal gebelik neden olmasın ..

Canım bizzat ben burada hanfedinin birinden duydum eşinin 0 morfolojisiyle evlat sahibi olmuşlar... Rabbim ol dedikten sonra o bir tane sperm pekala gider bulur yumurtayı... Ama tabii yinede morfolojiyi yükseltmek önemli... Bunlar için takviyeler kullanabilirsiniz doktorunuza danışın.

Evet benim benim eşimin 0 hareketliliği yavaştı hacamat yaptırdık arttı ama morfoloji hala 0 ve bu ay hamile kaldım normal yolla

Evet benim benim eşimin 0 hareketliliği yavaştı hacamat yaptırdık arttı ama morfoloji hala 0 ve bu ay hamile kaldım normal yolla
Hacamatla yavaş hareketli mi arttı yoksa ileri mi? Ayrıca hacamat fiyatları nedir? duyduğum 10 kişiden 9 u faydasın görüyor acaba bizde mi denesek hız için

Hacamatla yavaş hareketli mi arttı yoksa ileri mi? Ayrıca hacamat fiyatları nedir? duyduğum 10 kişiden 9 u faydasın görüyor acaba bizde mi denesek hız için
İleri hızlı hareketliliği arttırtı yani bizde işe yaradı çünkü başka bişey yapmadık ilaç falan.. bardağı 10 TL 8 tane eşime 8 tane bana yapıldı toplam 160 tl

İleri hızlı hareketliliği arttırtı yani bizde işe yaradı çünkü başka bişey yapmadık ilaç falan.. bardağı 10 TL 8 tane eşime 8 tane bana yapıldı toplam 160 tl
Peki tek sefer mi yaptırdınız yoksa seanslara mı gittiniz? Öğleden sonra eşimle dışarıda bululacağız ben ona bi konuyu açayım bakayım o kabul eder hemen garibim yeter ki olsun ne gerekiyorsa yapalım kafasında.. Canım ya :)

1 defa yaptırdık her ay yapılırsa daha iyi olurmuş ama eşimin işi yüzünden yaptıramamıştık

İnşAllah canım bizde çok denedik zor oldu yani 1 kere aşılama yaptık tutmadı şimdi bile inanamıyorum hala
Aşılama zaten bana ümit vermiyor nedense ... Ne güzel inşallah senin yaşadığın sevinci ben de yaşarım en kısa zamandaa :) Ben olsam ben de inanamazdım açıkçası bi düzine test yapardım

Aşılama zaten bana ümit vermiyor nedense ... Ne güzel inşallah senin yaşadığın sevinci ben de yaşarım en kısa zamandaa :) Ben olsam ben de inanamazdım açıkçası bi düzine test yapardım
Bende inanamıyorum hala bugün tekrar idrar testi yaptım silik çıktı ordada normalde günüm daha geçmedi yarın günüm ama değerim 2 günde 4 kat arttı

Bende inanamıyorum hala bugün tekrar idrar testi yaptım silik çıktı ordada normalde günüm daha geçmedi yarın günüm ama değerim 2 günde 4 kat arttı
Değerin güzel artıyor maşallahh maşallah yorma fazla kendini bol istirahat et bu ay :)

Ay hiç kalkmıyorum korkudan ya patladım evde. Akşam arabayla gezdim biraz ama pişman oldum birşey olmaz inşAllah olmaz dimi ,
Yok canım ne olacak.. Kendini yorma kafi.. Zaten doktorlar diyor bebek sağlıklıysa ağır kaldırsan bile düşmezmiş düşen bebek sağlıksızdır bunu unutma.. Ama sen yine de yorma kendini ki tutunması güzel olsun bebişin.. :)

Ayy inşAllah canım yormuyorum eşimden Allah razı olsun yemek bile yaptırmıyor kalkmayım diye Allah sağ salim kucağımıza almayı da nasip eder inşAllah Allah isteyen herkese nasip etsin inşAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…