Zorunlualan’ın geri gelmesi için dua zinciri

Ne düşünüyorsunuz sizce yavrum reis konuları mı gördü yoksa bu bir önlem miydi?
Hiç profilini bile kilitlememişti, zorunlunun onlarca konusu var hepsini neden kilitletti acaba kendisi yönetime mesaj mı attı yoksa bisey mi oldu da yönetim kendi mi kilitledi çok soru işareti bıraktı arkasında….

Bir anda en heyecanlı yerinde gitti… üstelik konularını da kilitlettirdi onu nasıl akıl etti pek anlamadım ama..
Neyse yeni gelişmeleri merak ediyorum yapımcıya sesleniyorum böyle final olmaz geri getirsinler 😅

Ayhhhh inşallah ismimi ayakkabısının altına yazıp öyle evlenmiştir. Yoksa kırılırım. Bence düğünde takılan takılarla ilgili dertleniyor şuan hissediyoruummm

Hiç profilini bile kilitlememişti, zorunlunun onlarca konusu var hepsini neden kilitletti acaba kendisi yönetime mesaj mı attı yoksa bisey mi oldu da yönetim kendi mi kilitledi çok soru işareti bıraktı arkasında….
İMzayı atınca, geçmişe sünger çekmek istemiştir.

En son nisanlisi borc dokumlerini istemisti ogrenince ayrildi mi acaba? 2.ihtimal adam instagram sifresini istedi diye zorunlu seviniyordu, beni cok seviyor diyordu. Acaba kk.sifresini vermis olabilir mi? Kafamda deli sorular.

Bir anda en heyecanlı yerinde gitti… üstelik konularını da kilitlettirdi onu nasıl akıl etti pek anlamadım ama..
Neyse yeni gelişmeleri merak ediyorum yapımcıya sesleniyorum böyle final olmaz geri getirsinler 😅
ya benimde aklıma geldi böyle bişey açmak ama üyeler hakkında konu açmak yasak ya zorunlu yüzünden tek ayak cezası yemeyelim dedim şimdi

ya benimde aklıma geldi böyle bişey açmak ama üyeler hakkında konu açmak yasak ya zorunlu yüzünden tek ayak cezası yemeyelim dedim şimdi
Mizah yerine açtım sanırım sorun olmaz bilemedim şimdi Silivri soğuktur bi inceden ürperme geldi 🤣 mune beni mapuslara atarsa siz de bana dua zinciri yaparsınız artık

X