Zirkonyum estetik gülüş pişmanlığı

Sırf kimse benim düştüğüm hataya düşmesin diye üye oldum ve bir kişiyi bile vazgeçirebilirsem büyük sevaba gırerım diye düşündüm. Asla ama asla sadece görüntü için sağlam dişlerinizi kestirmeyin yamuk çarpık dişlerimi mumla arıyorum şuan 28 bın TL gıttı ama ben giden dokuz dişime yanıyorum onlar gerı gelmeyecek çünkü. Doktorum 3 günde bitecek dedi ona güvendim beceremedi hava aldı güzel olmadı söküp tekrar yaptılar ana dilinden tekrar kesildi bana hayatı zindan ettiler henüz 2aylık bebeğim var binpişmanım. Hayatımda diş agrusı nedir bilmezdim hassasiyet bilmezdim paramla rezil oldum hayatımın hatası diyebilirim böyle bir yazıyı o koltıga oturup dişimi kestirmeden okusaydım keşke inanılmaz pişmanım, gencecik insanların para için dişini kesen doktorlara hakkımı helal etmiyorum. İnşallah bir kişide olsa şunu olur ve Zirkonyum gülüş estetiği saçmalığından vazgeçer
Bnmde dislerim cok kötü yaptirmayi düşünüyorum dis etlerim cekildi curukler var ne yapayim bilemedim bnde bu konuda bunalimdaykm

On ust disimin 1 tanesi dolgulu. Ve dise akiyor. Mor bir gorunumu var. Doktor 8 disi keselim zirkonyum yapalim dedi. Dedim ki ben malmiyim 1 tane dis guzel gozuksun diye 8 disimden olayim. Yaptirmadim. Agzim kapali gülüyorum zaten konusunca cok belli olmuyor. Sizin akliniz fikriniz yok mu? Neyini sikayet edeceksiniz doktorun? Hele 2 aylik bebeyle yapilacak is mi yani allah askina.

Ne kadar dişçi gördüysem hepsinin dişi yamuk yumuk çarpık hiç düzgün dişlere sahip dişçi görmedim özellikle erkek dişçilerde. Nedense göz doktorları hep gözlüklü milleti ameliyata sevk ederler kendileri olmazlar.
Sorma walla haklısın annemde yaptırmıştı İstanbul da adamın dişi yamuk anneme döndüm dedim orda bu mu yapacak dişini uygun diye gitti ağzına annemin vampir gibi diş koymasın mı kaç kez gitti törpülettirdi bide diş seçeneği renk de afedersin sidik rengi seçmiş anneme bej var krem var niye sidik rengi yani 🤣🤣🤣

On ust disimin 1 tanesi dolgulu. Ve dise akiyor. Mor bir gorunumu var. Doktor 8 disi keselim zirkonyum yapalim dedi. Dedim ki ben malmiyim 1 tane dis guzel gozuksun diye 8 disimden olayim. Yaptirmadim. Agzim kapali gülüyorum zaten konusunca cok belli olmuyor. Sizin akliniz fikriniz yok mu? Neyini sikayet edeceksiniz doktorun? Hele 2 aylik bebeyle yapilacak is mi yani allah askina.
Kınadığını yaşamadan ölme inşallah. Evlat acısı yaşamış bir anne olarak sen benım anneliğimi bilmeden sorguladın ya seni tüm kalbimle Allah'a havale ediyorum

Ben de 4 lamine yaptırdım . Çok pişmanım depresyondayım hatta ilac kullanıyorum. Kendi dislerimi kaybettim ona çok üzülüyorum.
Lamine yapılmadan önce dişleriniz kesildi incetildi mi acaba?Lütfen bana cevap verim ben de doktor magduru oldum once estetik dolgu yapıldı 4 dişe çok çok çok kötü uygulama yapıldı beceremedi tekrar cıkartıldı. dişlerim suan aralıklı şimdi lamine yaptırdım 10 dişe taktırmadım. dişlerim düzgün oldugu için kesimsiz yapılacak. ellenmeyecek. ama çok kararsızım ünkü yasadıgım kotu tecrübe birde istediğim tasarımın yapılamasından aylardır clınıkte bekliyor. bana bilgi verirseniz memnun olurum neden memnun kalmadınız ve dişleriniz törpülendi mi?

Lamine yapılmadan önce dişleriniz kesildi incetildi mi acaba?Lütfen bana cevap verim ben de doktor magduru oldum once estetik dolgu yapıldı 4 dişe çok çok çok kötü uygulama yapıldı beceremedi tekrar cıkartıldı. dişlerim suan aralıklı şimdi lamine yaptırdım 10 dişe taktırmadım. dişlerim düzgün oldugu için kesimsiz yapılacak. ellenmeyecek. ama çok kararsızım ünkü yasadıgım kotu tecrübe birde istediğim tasarımın yapılamasından aylardır clınıkte bekliyor. bana bilgi verirseniz memnun olurum neden memnun kalmadınız ve dişleriniz törpülendi mi?
Bana da dis kesilerek onerildi maalesef ben de korktum yaptirmadim bu konuda geribildirimde bulunabilirseniz bize de katki olursaniz memnun oluruz. Tesekkurederim 🌸

Bana da dis kesilerek onerildi maalesef ben de korktum yaptirmadim bu konuda geribildirimde bulunabilirseniz bize de katki olursaniz memnun oluruz. Tesekkurederim 🌸
Tabi ki taktırtıktan sonra bilgilendirme yaparım.kafam çok karısık nasıl bir şeyin içine düştüm bilmiyorum keşke boandıng yaptırdığımda belirlediğim doktora gitseysim. kesinlikle bir doktorum samimiyetine değilde profesyonel olusuna önem vermeliyiz ve içimize siniyorsa yaptırmalıyız. şimdi bu lamine iki türlü yapılıyor bir dişleri çok minik asındırarak diğeri de kezimsiz press lamine sanırım. dişleri düzgün ve çaprısık olmayanlara öenriyorlar. ben bu işte girmiş ve yıllarca düşünmüş biri olarak öncelikle ordotondik tedaviye yonelin derim.

Tabi ki taktırtıktan sonra bilgilendirme yaparım.kafam çok karısık nasıl bir şeyin içine düştüm bilmiyorum keşke boandıng yaptırdığımda belirlediğim doktora gitseysim. kesinlikle bir doktorum samimiyetine değilde profesyonel olusuna önem vermeliyiz ve içimize siniyorsa yaptırmalıyız. şimdi bu lamine iki türlü yapılıyor bir dişleri çok minik asındırarak diğeri de kezimsiz press lamine sanırım. dişleri düzgün ve çaprısık olmayanlara öenriyorlar. ben bu işte girmiş ve yıllarca düşünmüş biri olarak öncelikle ordotondik tedaviye yonelin derim.
Ortodontik tedavi de cok uzun vr zahmetli hem manevi hem de maddi olarak. Diyeceksiniz ki lamine de ayni sekilde ama o biraz daha kestirme bir yol carpik disleri duzeltmek icin. Aralikli disler icin de mi ayni sekilde bilemedim durumu.

Ortodontik tedavi de cok uzun vr zahmetli hem manevi hem de maddi olarak. Diyeceksiniz ki lamine de ayni sekilde ama o biraz daha kestirme bir yol carpik disleri duzeltmek icin. Aralikli disler icin de mi ayni sekilde bilemedim durumu.
Dişleriniz ayrıksa estetik dolgu yani boading dolgu öneririm ben yeni bir konu açtım bakma fırsatınız var mı?

Kesin olmayacaksa sorun yasayacag

Kızlar Kafayı Yiyeceğim Lütfen Bana Bir Fikir Verin.Lütfen.​

Vallahi ne diyelim kardeşim kesim yapmayacak ama taktıgı dişe alışman zaman alabilir bak ben yanak ısırıyorum dilim aft olıyor alerjımı yaptı noldu kımse sorumluluk almıyor tel taktırsam bunca zamanda tedavım biterdi

Kesin olmayacaksa sorun yasayacag

Vallahi ne diyelim kardeşim kesim yapmayacak ama taktıgı dişe alışman zaman alabilir bak ben yanak ısırıyorum dilim aft olıyor alerjımı yaptı noldu kımse sorumluluk almıyor tel taktırsam bunca zamanda tedavım biterdi
Hanfendi bilmediğimden soruyorum nasıl bir alışma süresi derken ne oluyor konusma bozukluğumu ağıza rahatsızlı mı ne gibi sikayetleriniz oldu bir de yanak ısırmanız neden kaynaklandı genel bilgi alabilir miyim 🙏

Hanfendi bilmediğimden soruyorum nasıl bir alışma süresi derken ne oluyor konusma bozukluğumu ağıza rahatsızlı mı ne gibi sikayetleriniz oldu bir de yanak ısırmanız neden kaynaklandı genel bilgi alabilir miyim 🙏
Ağzında yabancı bir cisim var sürekli dilin ona gidiyor degişik değişik tiklerin oluşabiliyor bazı harfler zor çıkıyor. Eğer fazlalık olursa yanağa tahriş ısırma oluyor (benım hala çözüm bulamadılar) sorun çıkarsa ysptırdığın yerden başka kımse ekleniyor yanı kımse kımsenın bozuk işine eline sürmüyo çok istersen sil baştan diyo. Alerji yapabiliyor

Ağzında yabancı bir cisim var sürekli dilin ona gidiyor degişik değişik tiklerin oluşabiliyor bazı harfler zor çıkıyor. Eğer fazlalık olursa yanağa tahriş ısırma oluyor (benım hala çözüm bulamadılar) sorun çıkarsa ysptırdığın yerden başka kımse ekleniyor yanı kımse kımsenın bozuk işine eline sürmüyo çok istersen sil baştan diyo. Alerji yapabiliyor
çok üzücü evet bazı harfler tuaf cıkıyor bana dilin alışma süresi var denildi ilk yapılan diş uzun ve kaba idi bütün harfler tuaf cıkıyordu son diş biraz daha iyiydi konuşması. size zirkonyum diş mi yapılmıştı.

Evet benım 9 diş zirkon kaplama, sizin nedir sizede mi iki defa yapıldı
bana kesimsiz lamine yapıldı clinikte bekliyor. daha önceki kotü boandıng işleminde sonra bir tedirgenlik olmustu sonra kafamda kurdum ya daha kotu olursa diye ordan burdan yorumlar okudum kafam iyice karıstı sonra provalara gittim bana bir diş yapılmıs essek dişi gibi doktorda sok oldu lamine kesildi inceltildi son forma geldi ama benim hiç içime sinmedi. asla kotu değil ama bir vaoww olamadım. birde ilerisine taktım ya sonrası kotu olur diye. zirkonyum riskli geliyor vana dişi civi gibi yapıyorlar ama güzel sonucları var yok değil lamineye göre cok daha sağlam ama dişi inceltmeleri kötü. umarım alısırsın dişlerine umarım ilerle yiki yaptırmısısm deriz kardeşim. girdik bir işe. allah iyi doktorlarla karsılastrısın çok onemli bu.

Evet benım 9 diş zirkon kaplama, sizin nedir sizede mi iki defa yapıldı
bir de kardeşim ben kendi dişlerimden de memnun değilim ne kadar güzel dişlerim vardı. çok uygun fiyatlı güzel bir işlem vardı boadıng estetik dolgu diye. once onu aptrımaya karar verdim makyaj işiylede ilgilendiğim için iyi olur diye düşündüm yanlıs doktora gittim kadının samimiyetine güvendim aslında bu konuda tecrübeli bir doktor bulmustum sırf uzak diye gitmedim ne büyük aptallık ya. bu aptal kadın bana bir boading uygulaması yaptı. ALLAH onu var ya. bütün dişlerim birleşik ve dişimin arkasında koca bir dolgu. o dolgular çıkınca dişlerim inceldi ve formu bozuldu suan bazı dişlerimde aralıklı. hiç mutlu değilim 1 senedir yasadığım maddi manevi çötüntüyü anlatamam. o yuzden lamine yaptırdım orda da kader yüzüme gülmedi çok arastırmama ragmen kötü bir teknisyene denk geldim. instagramlarında bir dişler var soka girersin yaptırmayan bile düşünür o kadar harika dişler. ama bana bir diş yapmıs suan emin oldum görseller onlara ait değil. çünkü bu kadar bana yüzüme uymayan diş yapılamaz. bir konu açtım bakar yorumlarsan son durumu cok memnun olurum :)

X