Zirkonyum estetik gülüş pişmanlığı

zirkonyumzede

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2023
28
15
32
Sırf kimse benim düştüğüm hataya düşmesin diye üye oldum ve bir kişiyi bile vazgeçirebilirsem büyük sevaba gırerım diye düşündüm. Asla ama asla sadece görüntü için sağlam dişlerinizi kestirmeyin yamuk çarpık dişlerimi mumla arıyorum şuan 28 bın TL gıttı ama ben giden dokuz dişime yanıyorum onlar gerı gelmeyecek çünkü. Doktorum 3 günde bitecek dedi ona güvendim beceremedi hava aldı güzel olmadı söküp tekrar yaptılar ana dilinden tekrar kesildi bana hayatı zindan ettiler henüz 2aylık bebeğim var binpişmanım. Hayatımda diş agrusı nedir bilmezdim hassasiyet bilmezdim paramla rezil oldum hayatımın hatası diyebilirim böyle bir yazıyı o koltıga oturup dişimi kestirmeden okusaydım keşke inanılmaz pişmanım, gencecik insanların para için dişini kesen doktorlara hakkımı helal etmiyorum. İnşallah bir kişide olsa şunu olur ve Zirkonyum gülüş estetiği saçmalığından vazgeçer

Sırf kimse benim düştüğüm hataya düşmesin diye üye oldum ve bir kişiyi bile vazgeçirebilirsem büyük sevaba gırerım diye düşündüm. Asla ama asla sadece görüntü için sağlam dişlerinizi kestirmeyin yamuk çarpık dişlerimi mumla arıyorum şuan 28 bın TL gıttı ama ben giden dokuz dişime yanıyorum onlar gerı gelmeyecek çünkü. Doktorum 3 günde bitecek dedi ona güvendim beceremedi hava aldı güzel olmadı söküp tekrar yaptılar ana dilinden tekrar kesildi bana hayatı zindan ettiler henüz 2aylık bebeğim var binpişmanım. Hayatımda diş agrusı nedir bilmezdim hassasiyet bilmezdim paramla rezil oldum hayatımın hatası diyebilirim böyle bir yazıyı o koltıga oturup dişimi kestirmeden okusaydım keşke inanılmaz pişmanım, gencecik insanların para için dişini kesen doktorlara hakkımı helal etmiyorum. İnşallah bir kişide olsa şunu olur ve Zirkonyum gülüş estetiği saçmalığından vazgeçer
Merhaba, bir dönem diş hastanesinde çalıştım. Yurt dışından gelen hastalarımız da bunu yaptırırdı ben çalışırken.
Ne kadar zaman önce yaptırdınız?
Öncesinde hiç araştırma yaptınız mı? Genellikle insanlar şikayetçiler. Benim hastalar da çok şikayetçiydi. Aslında baştan yanlış bu uygulama.

Merhaba, bir dönem diş hastanesinde çalıştım. Yurt dışından gelen hastalarımız da bunu yaptırırdı ben çalışırken.
Ne kadar zaman önce yaptırdınız?
Öncesinde hiç araştırma yaptınız mı? Genellikle insanlar şikayetçiler. Benim hastalar da çok şikayetçiydi. Aslında baştan yanlış bu uygulama.
Malesef benim hatam hiç araştırma yapmadım sözde kaliteli bir yere gittim diş taşım dolgun bile yok ilk defa dişçi koltuğuna oturdum estetik kaygım var dedım gayet basit bir iş gibi 4günde biter takarız oldu basiretimiz bağlandı eşimle. Şimdi bin pişmanım 1ay kullanfım onları çıkarttık şimdi geçiciler var yenisi yapılıyo aynı yerde başka hekım talep ettım. Bunların çıkarılması bile işkence ekstra kesim yapmıycam dedı ama malesef yapmış inşallah saglıkla kullanayım agrım olmasın estetiği falan geçtim. İnşallah kimse benım gibi aptal gıbı ayağıyla gıdıp parasıyla rezil olmaz

Ne kadar dişçi gördüysem hepsinin dişi yamuk yumuk çarpık hiç düzgün dişlere sahip dişçi görmedim özellikle erkek dişçilerde. Nedense göz doktorları hep gözlüklü milleti ameliyata sevk ederler kendileri olmazlar.
Okadar haklısınız ki ama insan gerçekten bazen aptallık basireti baglanıyo neymiş estetik keşke yamuk sarı hatta sapsarı olsada kendi dişim geri gelse bi 28 daha verırdım ama malesef kimse bu kandırmacaya düşmesin diye yazdım. Kasap gibi olmuşlar gencecik insanların 28 dişini keseni gördüm Allah nasip etmesin kursaklarındn o parayı geçirmeyi yapılan etik değil para uğruna

Ben de 4 lamine yaptırdım . Çok pişmanım depresyondayım hatta ilac kullanıyorum. Kendi dislerimi kaybettim ona çok üzülüyorum.
Sizin en azından 4 adet ben napim 9 tane saglıklı diş kaplama oldu yanagımı ısırıp duruyorum bı tarafım hep yara Allah belasını versin o Doktor'un benımde pskolojımı bozdu. Acaba diş hekımlerı odasına şikayet etsek sonuç alabılıyomuyuz yaptıgı etık degıl bı kere. Sızın yadınız kaç benım 31 daha

Yaşım 29. Şikayet etsek bir şey çıkmaz isleme biz müsade ettik . Benimki akıl tutulması oldu. Diş hekiminin sağlam dise işlem yapmayalım diye beni yönlendirmesi gerekirken tavsiye etti. Biran sanki ihtiyacım varmış gibi tamam dedim. Lamine de az törpüleniyor dedi. Ama az falan değil her türlü o diş kullanılamaz hale geliyor kaplamasız

Yaşım 29. Şikayet etsek bir şey çıkmaz isleme biz müsade ettik . Benimki akıl tutulması oldu. Diş hekiminin sağlam dise işlem yapmayalım diye beni yönlendirmesi gerekirken tavsiye etti. Biran sanki ihtiyacım varmış gibi tamam dedim. Lamine de az törpüleniyor dedi. Ama az falan değil her türlü o diş kullanılamaz hale geliyor kaplamasız
Evet kagıt ızmalatıp kendılerını garantiye alıyorlar. Yaptıkları hiç etik değil, asla hakkımı helal etmiyorum haram zıkkım olsun. Yıne 4 tane kurtuldugunuza şükredin bende bazen 9 tane ile kurtulduguma şükrediyorum olan oldu ve gerı dönüşü yok. Bu yaptırıp nörolojik sıkıntı yaşayan mı dersin durmadan kanal tedavisi yaptıranmı bak mesela Ece Erken kadın ünlü imkan var ama 1 senedir dişten mafolmuş durumda. Keşke ihtiyaç haller dışında estetik için yasaklansa kinsenın canı yanmasın ben araştırmadan yaptırmanın cezasını çekiyorum Google zirkonyum kaplama yazsam vazgeçer mişim zaten

İyi dişçi nedir biliyor musunuz bir hastanın kendi ana dişini en iyi şekilde tedavi eden koruyandır. Şimdi hepsi gelen hastanın dişini kesip kaplamaları, zirkonyumları, lamineleri yapıştırıyorlar.Tamamen duygusal nedenlerle tabii yoksa o klinikler nasıl dönecek müşteri lazım!!!Ana dişin ömür boyu bir insanla kalması gerek.Ha çürümüştür çekilmiştir vs. vs her insanın sağlıklı dişi olamaz o zaman mecbur yaptırırsın ancak sağlam dişi sırf görüntüsünden dolayı kesmek büyük kötülük

İyi dişçi nedir biliyor musunuz bir hastanın kendi ana dişini en iyi şekilde tedavi eden koruyandır. Şimdi hepsi gelen hastanın dişini kesip kaplamaları, zirkonyumları, lamineleri yapıştırıyorlar.Tamamen duygusal nedenlerle tabii yoksa o klinikler nasıl dönecek müşteri lazım!!!Ana dişin ömür boyu bir insanla kalması gerek.Ha çürümüştür çekilmiştir vs. vs her insanın sağlıklı dişi olamaz o zaman mecbur yaptırırsın ancak sağlam dişi sırf görüntüsünden dolayı kesmek büyük kötülük
Kesinlikle öyle bu yüzden hakkım haram zehir zıkkım olsun kendi dişleri eline dökülsün diye hergün dua ediyorum. Yada allah engel koysun önüne para için başkasinin dişini kesemesin

Bile bile aciklama yapmayan hastayi eksik bilgilendiren doktorlara hak helal etmemek gerek inanin ben de aynisini yapiyorum bir kuru ekmege muhtac kalsinlar insallah para icin insani sagligindan edenler

X