Zirkonyum dişler kırılıyor

kipirti

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2023
68
9
37
ZİRKONYUM DİŞLERİM KIRILIYOR arkadslar iki ay önce gülüş tasarımınyaptırdım diş sürekli kırıkıyor yenisini yapıyorlar yine kırılıyor basına böyle birsey gelen yorum yapıp ne yapıp yapmamam konusunda akıl verebilirmi memnun degilim 😔

Merhaba bende zirkonyum için dişlerimi küçülttüm fakat bana geçici kaplama takmadılar cuma günü gittiğim cumartesi günü kapalı oluyorlarmış o yüzden pazartesiye kadar böyle duracağım suan dişlerime alüminyum sardım ve sızı hissetmiyorum benim merak ettiğim şey gerçek kaplama takılırken ağrı oluyor mu merak ettim

ZİRKONYUM DİŞLERİM KIRILIYOR arkadslar iki ay önce gülüş tasarımınyaptırdım diş sürekli kırıkıyor yenisini yapıyorlar yine kırılıyor basına böyle birsey gelen yorum yapıp ne yapıp yapmamam konusunda akıl verebilirmi memnun degilim 😔
Birde metal destekli mi sizin ki yoksa normal zirkonyum mu
Bildiğim metal destekliler dayanıklı normal olanlar kırılgan yapıya sahipler

Merhaba bende zirkonyum için dişlerimi küçülttüm fakat bana geçici kaplama takmadılar cuma günü gittiğim cumartesi günü kapalı oluyorlarmış o yüzden pazartesiye kadar böyle duracağım suan dişlerime alüminyum sardım ve sızı hissetmiyorum benim merak ettiğim şey gerçek kaplama takılırken ağrı oluyor mu merak ettim
temizleyip kurutup takıyorlar biraz sızlama oluyor

yok aliminyum bnce sarmayın agzınızı kapalı tutun kafi sarece bbiraz bastırıyorlar yapıştıcı tutsun diye evham yapmanıza gerek yok

10 yılda fazla zirkonyum kullanıyorum. taş gibi. onun da incesini mi yaptılar acaba

Kuzenim özelde yaptırdı habire çıkıp duruyor. Annem devlette yaptırdı 5 yıldır sapasağlam.

X