zevk suyu

ssiiisuyy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2023
79
10
23
merhaba. sevgilimle cinsel birliktelik yaşadık. boşalmadı ama zevk suyu penisinde dağıldı, kurudu. korunmasız 1 2 dakika içimdeydi. hamile olma ihtimali nedir? üzerinden biraz zaman geçmişti ve kurumuştu.

Eğer öyle olursa doğur ben bakarım. O çocuk kuru spermden can buluyorsa insanlığın umudu odur.
zevk suyu ile oran 0.5 falan ama yani insanlık hali istemiyırhm gencim daha cocuk icin..
Eğer öyle olursa doğur ben bakarım. O çocuk kuru spermden can buluyorsa insanlığın umudu odur
Eğer öyle olursa doğur ben bakarım. O çocuk kuru spermden can buluyorsa insanlığın umudu o

Yani zevk suyu da sperm içeriyor diye biliyorum ben, zaten geri çekilme yöntemi bir korunma yönetimi değil biliyorsunuzdur artık kızlar! Aman dikkat, iş arkadaşım geri çekilme ile koruuyoruz diyordu, geçenlerde mecburen aldırmaya gittik =( çok kötü bir gündü

Yani zevk suyu da sperm içeriyor diye biliyorum ben, zaten geri çekilme yöntemi bir korunma yönetimi değil biliyorsunuzdur artık kızlar! Aman dikkat, iş arkadaşım geri çekilme ile koruuyoruz diyordu, geçenlerde mecburen aldırmaya gittik =( çok kötü bir gündü
Evli değilsen geri çekilme büyük cesaret cidden.

Sürtünenlere alışmıştık şimdi korunmadan sevişip hamile kalır mıyım diyenler başladı 😂
Katılıyorum "bir halt yiyorlar sonra böyle böyle oldu hamile kalır mıyım :KK70: " yapma o zaman yaptın öğren yap
🤣

X