Hamile olma ihtimalim var mi sizce??

teksoruicinuyeoldum

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2024
9
0
23
Bundan yaklasik bir ay once erkek arkadasimla yakinlastik. Cinsel birliktelik vs olmadi sadece cok az bi zevk suyu gelmisken biraz klitorisime degdirdi. Gunde iki defa alerji hapi kullaniyodum yanlislikla sonraki gun eski kist tedavim icin kullandigim yasminden almisim iki doz(ilac kutusunda karismis) sonrasinda reglime 8 gun varken kanamam oldu ve 6 gun surdu. Yerlesme kanamasi olmasindan korktum ama pihtili ve normaldi. Bugun de regl olmam gerekiyodu ve bi haftaya kadar gecikebilecegini biliyorum. Sizce hamile olma ihtimalim var mi kendi kendime mi kuruyorum?

hamile olmanızın imkanı yok. yerleşme kanaması 6 gün sürmez ve normal reglden çok çok daha az gelir. arada ilacı kullandığınız için hormonlarınız dengesizleşmiş olabilir. bu yüzden de regl oldunuz. endişe etmeyin

Bundan yaklasik bir ay once erkek arkadasimla yakinlastik. Cinsel birliktelik vs olmadi sadece cok az bi zevk suyu gelmisken biraz klitorisime degdirdi. Gunde iki defa alerji hapi kullaniyodum yanlislikla sonraki gun eski kist tedavim icin kullandigim yasminden almisim iki doz(ilac kutusunda karismis) sonrasinda reglime 8 gun varken kanamam oldu ve 6 gun surdu. Yerlesme kanamasi olmasindan korktum ama pihtili ve normaldi. Bugun de regl olmam gerekiyodu ve bi haftaya kadar gecikebilecegini biliyorum. Sizce hamile olma ihtimalim var mi kendi kendime mi kuruyorum?
Hamile olman imkansız🤔

böyle soru mu olur ya? doğurgan olmak bu kadar mı matah bir şey de millet sürekli çük değmeden hamile kalma ihtimalini pazarlıyor buraya?

Adetimi 3gün geçti erken gebelik testi yaptım hafif silik çıktı ama adet olacakmış gibi ağrım var hafifde kahverengi leke var yardumcı olurmusunuz
1000006542.jpg

Cinsel birlesme olmadan hamilelik imkansizdir :) insanlar yumurta gunune kadar hesapliyor :) psikolojik ve stresten regl gecikmesi yasiyorsundur

X