Zepp'den Msn Ifadeleri kizlar buyrun.....

msnsayfam(38)[1].jpg
laught.gif
liebe10.gif
lllllllll.gif
lo5pluckflower02lx3kx1.gif
mad_at_you2.gif
mad_at_you4.gif
msn_kalp_kutusu[1].gif

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

ben bunları msn e eklemeyi beceremiyorum :sm_confused: :KK43:((

ben bunları msn e eklemeyi beceremiyorum :sm_confused: :KK43:((

portakal cicegi lutfen takip et;bilgisayarina kaydetmek istedigin smiley'lar icin mause ile uzerine gelip sag tilayip'resmi farkli kaydet' yada 'save picture as' seceneklerini sec ve bilgisayarinda herhangi bir dosyaya kaydet... msn eklemek icin asagida verecegim linki tiklarsan sana cok yardimci olur..:1yes2:

Link Silinmiştir.

Buyrun kizlar bunlar da benden kayd edin haydeeeee,,,,
89.gif
2google2.jpg
4sp0.gif
11.gif
17.gif

arkadaşlar pc özürlüyüm ben.bayıldım bunlara...nasıl buraya yapıştırıyosunuz ve burdan farklı kaydet yapıp msn de denedim ama geçerli resim dosyası değil dedi,beceremedim:KK43: bana da öğretirmisiniz.

arkadaşlar pc özürlüyüm ben.bayıldım bunlara...nasıl buraya yapıştırıyosunuz ve burdan farklı kaydet yapıp msn de denedim ama geçerli resim dosyası değil dedi,beceremedim:KK43: bana da öğretirmisiniz.

mrb ekinoz :)
bilgisayarina kaydetmek istedigin smiley'lar icin mause ile uzerine gelip sag tilayip'resmi farkli kaydet' yada 'save picture as' seceneklerini sec ve bilgisayarinda herhangi bir dosyaya kaydet... msn eklemek icin asagida verecegim linki tiklarsan sana cok yardinci olur..a.s

Link Silinmiştir.

bunları nasıl kopyalıycaz?

bilgisayarina kaydetmek istedigin smiley'lar icin mause ile uzerine gelip sag tilayip'resmi farkli kaydet' yada 'save picture as' seceneklerini sec ve bilgisayarinda herhangi bir dosyaya kaydet... msn eklemek icin asagida verecegim linki tiklarsan sana cok yardinci olur..

Link Silinmiştir.

-dans[1].gif
confused.gif
couple-dance.gif
d059.gif
d060.gif

bir kaçtanede ben ekliyorum inşallah beceririm

Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

X