Kızlar ovulasyon testi önemli bakar mısınız

deryaozan34

Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2024
237
73
Kızlar 20. Ve 21. Gün yumurtlama görmeme rağmen (hatta buraya da atmıştım yumurtlama mi diye) test yapmaya devam ettim bugüne bakar mısınız bariz pik olmuş bunu yaşayan var mı ne demek anlam veremedim🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Eklentiler

• IMG_20240506_125611.jpg
    IMG_20240506_125611.jpg
    104,4 KB · Görüntüleme: 34
Kızlar 20. Ve 21. Gün yumurtlama görmeme rağmen (hatta buraya da atmıştım yumurtlama mi diye) test yapmaya devam ettim bugüne bakar mısınız bariz pik olmuş bunu yaşayan var mı ne demek anlam veremedim🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Evet belki ikinciyi yumurtluyorsunuzdur :) pcos falan varsa olabilir böyle şeyler değerlendirin siz yine de

Benimde öyle kaç gündür hep pozitif çıkıyor bu ne demek oluyor

Eklentiler

• IMG_5894.jpeg
    IMG_5894.jpeg
    78,7 KB · Görüntüleme: 22
Yeni doktor kontrolüne gittim her şey normal dedi belli olur muydu kontrolde pcos olduğu hiç de adet düzensizliği VS yasamam doktor normal regl aralıkların demişti 🥺🥺
Bir yumurtan daha büyüyor olsaydı söylerdi bence. Çatlamak üzere çatlamış vs diye. Pcos olup düzenli adet gorenlerde var. Lh yukseligi hep gözüküyor o yuzden ovulasyon testlerinden doğru sonuç alamazsin. Adet tarihinin ortasına göre yaptigin ovulasyon testi doğru sonuç verebilir diğerlerini dikkate alma

X