Zayıflayınca neler değişti hayatınız da?

Bende seni çok iyi anlıyorum.Bende kilo vermek istiyorum çünkü 22 yaşındayım ve kendimi hiç güzel hissetmiyorum,giyinip süslenesim gelmiyor,fotoğraf çekilmek istemiyorum çünkü bir facia oluyor çevremdeki zayıf insanlar özgüvenimi daha da yerle bir ediyor onlarla alışverişe gitmek o kadar zor ki onlar herşeyi denerken ben bazen kabinden çıkamıyorum :KK43:

Kilolu olmak bir seçimdir ve ben kilolu olmayı secmiyorum. Ben olmak istediğim kişiyi seviyorum .

Henüz vermem gereken yaklaşık 11 kilo olsa da 2 ayda giden 12.5 kilo ile 3 beden inceldim ve daha şimdiden hayatımdaki herşey değişti. :KK36:

Sağlık açısından; geceleri nefes darlığı yaşayan, merdiven bile çıkamayan, ayakkabısını giyerken bile nefes nefese kalan, hatta regl bile olamayan o kız gitti yerine kilometrelerce yürüyen, zumba dahi yapabilen, yeterince uyuyabilen, artık morarmayan başka biri geldi... :KK9:

Sosyal olarak; o kilomla dalga geçen, yok sayan selam bile vermeyen insanlar şimdi mesaj yağmuruna tutuyor ama tabi artık bende onlara dönüp bakmıyorum bile..:KK39:eskiden kafeye gidip oturamayan, markete bile gitmek istemeyen, sosyal fobi sahibi ben bile sosyalleşmeye başladım. Eskiden kıyafet almamak için çırpınan, alınacaksa da online tercih eden ben şimdi kıyafet denemeye doyamıyorum :confused: eskiden 31 beden pantolona bile giremezdim o kabinlerde ağlardım sonra gözüm o kıyafetlerde kalırdı ama tıpış tıpış eve dönerdim.. Şimdi 28 beden- M beden giyebiliyor olmak bile büyük mutluluk. :KK73:

NOT: galerimdeki fotoğraflarda ciddi anlamda bir artış oluştu :olamaz::KK48:

Bende seni çok iyi anlıyorum.Bende kilo vermek istiyorum çünkü 22 yaşındayım ve kendimi hiç güzel hissetmiyorum,giyinip süslenesim gelmiyor,fotoğraf çekilmek istemiyorum çünkü bir facia oluyor çevremdeki zayıf insanlar özgüvenimi daha da yerle bir ediyor onlarla alışverişe gitmek o kadar zor ki onlar herşeyi denerken ben bazen kabinden çıkamıyorum :KK43:
2 ay önceki ben tam anlamıyla böyleydi..

Kaç kiloda 1 beden gidiyor bilen var mi
Kemik yapisına, giden yağ oranına göre değişiyor. Ben minyonum 12.5 kiloyla üç beden inceldim ama 13 kilo verip bir beden incelem arkadaşlarım da var...

Benimde 1 55 insanın boyu kısa olunca kilolar daha kötü duruyo :KK43: Peki nasıl zayıfladın bu kadar sürede neler yaptın spor yaptın mı mesela?
Kilo her boyda kötü inanki...
2 aydır sadece azar azar kalori hesabıyla sağlıklı besleniyordum. Ama artık bundan sıkıldım ve the fast diet e geçiş yaptım 4:3 olanı uyguluyorum. Spor şu ana kadar çok hafif yaptım çünkü kilom çok fazla geliyordu ilk başlarda zaten kıyafet giymek bile eziyetti 68 kiloya düştükten sonra yavaş yavaş başladım uzun bi süre her gün 30 dakika yürüyüşü eksik etmedim. Yürüyüş yapamayan leslie de deneyebilir. şimdi spor salonuna yazıldım günde 700 ve 900 kalori arası yaktırcak bir programim var yarın ona başlıycam :)

Kilo her boyda kötü inanki...
2 aydır sadece azar azar kalori hesabıyla sağlıklı besleniyordum. Ama artık bundan sıkıldım ve the fast diet e geçiş yaptım 4:3 olanı uyguluyorum. Spor şu ana kadar çok hafif yaptım çünkü kilom çok fazla geliyordu ilk başlarda zaten kıyafet giymek bile eziyetti 68 kiloya düştükten sonra yavaş yavaş başladım uzun bi süre her gün 30 dakika yürüyüşü eksik etmedim. Yürüyüş yapamayan leslie de deneyebilir. şimdi spor salonuna yazıldım günde 700 ve 900 kalori arası yaktırcak bir programim var yarın ona başlıycam :)

İnşallah hedefine ulaşırsın canım.Bende 1 haftadır kalori saydım+ leslie yaptım 65.9 dan 64.5 e düştüm.Motivasyonum iyi ama inşallah bende amacıma ulaşırım.

İnşallah hedefine ulaşırsın canım.Bende 1 haftadır kalori saydım+ leslie yaptım 65.9 dan 64.5 e düştüm.Motivasyonum iyi ama inşallah bende amacıma ulaşırım.
Muhteşem bir başari bu azimle kesinlikle başarırsın :halay:

X