Zayıflayınca neler değişti hayatınız da?

Abjj

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2016
89
26
Bekar ve çok kilolu olup da kilo verenler ne değişti hayatınız da, özel yaşamınız da çevrenizin bakış açısı neler oldu ne yaşadınız? Bende bekar ve 110 kilo bir kızım birinden hoşlansam yeşil ışık yakacak cesareti asla kendim de bulamadım kimse beni sevmedi, kimse beni kaybetmekten korkmadı ve kendi öz güvenim sıfır malesef 9 senedir elbise alıp giymiyorum istediğim hiç birşey bana olmuyor alsa İLE yakışmıyor daha da bir çok şey...

ben kendimden bahsedeyim o zaman biraz belki yorumu görünce yazanlar olur :) kasımın 11 inde 90 kilo olarak kilo verme serüvenine başladım şu an da 77 kiloyum her ay düzenli diyetisyene gidiyorum kan tahlili vs.veriyorum herahngi bir sorunum yok çok şükür. yağdan kilo veriyorum evde leslie ve cardio hareketleri yapıyorum her gün 1-1.buçuk saat kadar. ve çevremden çok güzel tepkiler alıyorum. ailem çok seviniyor en büyük destekçim :) bekarım kilo verince etrafıma bakınıcam. kiloluyum diye uzuuun zamandır kimseyle görüşmedim. öyle :) yorumlarınızı bekliyoruz A Abjj

Bekar ve çok kilolu olup da kilo verenler ne değişti hayatınız da, özel yaşamınız da çevrenizin bakış açısı neler oldu ne yaşadınız? Bende bekar ve 110 kilo bir kızım birinden hoşlansam yeşil ışık yakacak cesareti asla kendim de bulamadım kimse beni sevmedi, kimse beni kaybetmekten korkmadı ve kendi öz güvenim sıfır malesef 9 senedir elbise alıp giymiyorum istediğim hiç birşey bana olmuyor alsa İLE yakışmıyor daha da bir çok şey...
En basta kendine guven geliyor. Sagligin duzeliyor. Giydiklerin yakisiyor. Zinde hissediyorsun kendini. Hele birde baskalari soyleyince cok cokk hosuna gidiyor..

Bende çok kilolu ve
ben kendimden bahsedeyim o zaman biraz belki yorumu görünce yazanlar olur :) kasımın 11 inde 90 kilo olarak kilo verme serüvenine başladım şu an da 77 kiloyum her ay düzenli diyetisyene gidiyorum kan tahlili vs.veriyorum herahngi bir sorunum yok çok şükür. yağdan kilo veriyorum evde leslie ve cardio hareketleri yapıyorum her gün 1-1.buçuk saat kadar. ve çevremden çok güzel tepkiler alıyorum. ailem çok seviniyor en büyük destekçim :) bekarım kilo verince etrafıma bakınıcam. kiloluyum diye uzuuun zamandır kimseyle görüşmedim. öyle :) yorumlarınızı bekliyoruz A Abjj
bekarım

Özgüven kilo ile alakalı tabi ki fakat etkisi gerçekten az. Özgüven sizle benliğinizle alakalı. Hayatımda değişenlere gelecek olursam o kadar çok şey değişti ki ... Öncelikle rahatladım hareket etmek giyinmek merdiven çıkmak her şeyde rahatladım. Aynada kendimi görmek daha zevkli , kendimi diğer insanlar gibi görmeye başladım tabi ki kiloluyken de öyleydim fakat hisleriniz pek de öyle olmuyor.
Özgüvenimde tabiki artış oldu ...
Kimsenin sevip sevmemesinin de kiloyla az alakalı olduğunu düşünenlerdenim ben :)

Kilo vermenizi şiddetle tavsiye ederim her şeyden önce bir şey başarmış oluyorsunuz ve bu manada kazandığınız özgüven gerçekten tartışmasız. Kendinize inancınız artıyor başarıları da ardında getiriyor bu güven.
Yemek yemek güzel çok güzel fakat etkisi 2 saat sürüyor , kilolarınız ise hayat boyu peşinizde.

Kilo vermek için bir ay dişinizi sıkın gerisi çok kolay gelecek , hayatta başarılar dilerim.

Zayıfken daha mutluydum daha hareketli daha sosyal daha pozitif. Alışveriş benim için bir zevkti. Insanlari daha kolay etkilerdim.
Şuan yeme bagimlisiyim insanlar sürekli beni birsey yerken görüyor ve her gördüklerinde kilo artmış oluyor. Yorgunum sinirliyim kimse ile görüşmek istemiyorum kısaca mutsuzum ve mutsuz bir 5 yıl daha geçirmek istemiyorum. Yine bol bol foto çektirmek istiyorum. Yani hedefim 40 kilo

Ben bekar değil evli ve çocukluyum. Ben de 16 kilo verdim. 42 bedenden 36 bedene indim çok şükür. Gerçekten kilo vermek zordu ama başardım. Şuan 58.8 kiloyum. Çok mutluyum. Darısı isteyen ve azmeden herkesin başına.

Ben bekar değil evli ve çocukluyum. Ben de 16 kilo verdim. 42 bedenden 36 bedene indim çok şükür. Gerçekten kilo vermek zordu ama başardım. Şuan 58.8 kiloyum. Çok mutluyum. Darısı isteyen ve azmeden herkesin başına.
Nasıl verdiniz tebrik ederim ben cehennemi yaşıyorum ve kimse de görmüyor

Zayıfken daha mutluydum daha hareketli daha sosyal daha pozitif. Alışveriş benim için bir zevkti. Insanlari daha kolay etkilerdim.
Şuan yeme bagimlisiyim insanlar sürekli beni birsey yerken görüyor ve her gördüklerinde kilo artmış oluyor. Yorgunum sinirliyim kimse ile görüşmek istemiyorum kısaca mutsuzum ve mutsuz bir 5 yıl daha geçirmek istemiyorum. Yine bol bol foto çektirmek istiyorum. Yani hedefim 40 kilo
Kendimi bildim bileli kiloluydum yeterince zor günler geçirdim bende artık değişsin istiyorum ve nerden baksan 30 40 fazlam var

İnşallah bende çok istiyorum

Nasıl verdiniz tebrik ederim ben cehennemi yaşıyorum ve kimse de görmüyor
Senden başka kimse senin gibi hissedemez. Acıyı en ağır biçimde sadece sen yaşarsın. Ama gereksiz bir aci. Kurtulabileceğin bir sıkıntı. Çok zor oldu ama kendimi tuttum çok çok az yedim. Beyaz ekmek yemedim ve tatlıdan uzak durdum. Şimdi yiyorum :) ama az. Zaten midem küçülmüş su mu içeyim çay mı kahve mi biraz yemek mi yiyeyim. Hemen şişiyor mide. Çok mutluyum. Bacak bacak üstüne bile atamıyordum. Yürümek zor ağrılı bir şey oldu. Benimle alay ettiler.. Şimdi çocuklarımla dans edip hopluyup zıplıyorum. Ve şuan o benimle alay eden mahluklar bana ayyyy çok vermişsin hiç güzel değil ki falan diyor. Kendileri 1 kilo bile veremiyor da ondan. Sen de uğraş az ye bol bol yürüyüş yap. Kendine güvenin gelsin. Allah yardımcın olsun.

X