Zayıflatan, Göbek Eriten Limonlu Yoğurt Kürü

Az yemeğe çalışıyorum.Tarçınlı türk kahvesi içiyorum.Yeşil çay içiyorum kefir içiyorum.Yoğurt kürü yapıyorum 2 lt su içmeye çalışıyorum.Sabahları da ceviz suyu içiyorum :) Baya bişey yapıyormusum yazınca fark ettim.Bakalım fark olacak mı
Sen de benim gibisin ben de aynen yeşil çay ılık su yatmadan pul biberli kür tarçınlı süt dans ediyom on dakıka falan bi de bacak hareketleri yememe de dikkat edıom cumadan beri ne yediysem yazıorum sen de yaz ve su en az on bardak

Sen de benim gibisin ben de aynen yeşil çay ılık su yatmadan pul biberli kür tarçınlı süt dans ediyom on dakıka falan bi de bacak hareketleri yememe de dikkat edıom cumadan beri ne yediysem yazıorum sen de yaz ve su en az on bardak

Yazmayı deneyim.Bugünlerde tarçınlı süt içmiyorum.Yarın sana diyetisyene gittiğim zaman verdiği yiyecekleri yazayım.Bugün su 14 bardak içtim

Dün bende başladım bu küre bunun yanında akşamları işten geldikten sonra ebru şallının 2 haftada 2 beden incelme için olan pilatesi yapıyorum daha dün başladığım için gelişmeleri size sonra yazarım:)

Yazmayı deneyim.Bugünlerde tarçınlı süt içmiyorum.Yarın sana diyetisyene gittiğim zaman verdiği yiyecekleri yazayım.Bugün su 14 bardak içtim
Ha şöyle yaaa çok sevindim yaz şöyle bakk Boğaz'ını kesemiyosan ekstra yaptığın şeyleri arttır

Ben de masabaşı hatta masanın da başının başı katibim bazı günler tuvalete vakit bulamadan her dakka yazı yaZıom ben de açıkçası çok hareketsiz ve üşengecim bu yüzden hareket etmek için uğraşlar buluom kendime suan mesaj yazarken yattığım yerden bacak hareketleri yapıyorum evi topladım bulaşıkları yerleştirdim kırk dakıka yazıcam bugünki listeme bu yaptığım bacak hareketlerini de marketten eve gelirken ondakka yürüdüm bunu bile yaZdım o kadar hareketsizim sen düşün allahtan dans ediyorum o da herzaman diil onu da yaZıomm ay çok komik bi yorum oldu bu:mad::mad:

Ben de masabaşı hatta masanın da başının başı katibim bazı günler tuvalete vakit bulamadan her dakka yazı yaZıom ben de açıkçası çok hareketsiz ve üşengecim bu yüzden hareket etmek için uğraşlar buluom kendime suan mesaj yazarken yattığım yerden bacak hareketleri yapıyorum evi topladım bulaşıkları yerleştirdim kırk dakıka yazıcam bugünki listeme bu yaptığım bacak hareketlerini de marketten eve gelirken ondakka yürüdüm bunu bile yaZdım o kadar hareketsizim sen düşün allahtan dans ediyorum o da herzaman diil onu da yaZıomm ay çok komik bi yorum oldu bu:mad::mad:

Hareket iyidir ben de cumartesi tartılacağım bakalım.

Bir Haftada Dört Kilo Nasıl Verilir?
Bir hafta içerisinde hızlı kilo vermek istiyorsanız diyete girmemeniz gerekir. Bu işin birinci sırrı su içmekten gelir. Çünkü su vücuttaki ödemi yok etmektedir. Gün içinde iki buçuk litre su tüketmeniz gerekir. 11 yıldır sağlık programı hazırlayıp sunan deneyimli sunucu Meltem Şarkışlalı güzellik, bakım, sağlık ve estetik konularında merak edilen soruları Kadınlar Kulübü TV için yanıtlıyor.
Sevgili Kadınlar Kulübü üyeleri sizler için açtığımız Kadınlar Kulübü TV'ye video izleme desteğinizi bekliyoruz.
https://www.kadinlarkulubu.tv/

Bşraz önce yedim karnımdan pırrrr diye bir ses geliyo :KK70: Kelebekler açtı midemde heralde :KK70: :KK70:

1 haftada 2.3 kg zayıflattı beni bir gün aksatmama rağmen. Ben yoğurt zencefil zerdeçal tarçın limon suyu ve pul biberi karıştırıyorum. Zayıflama hızım düştü ama, ilk günler hızlı kilo verdim, şimdi yavaş yavaş kilo veriyorum. birkaç ay daha devam edip 10 kilo verince bırakmayı planlıyorum. Boyum 170 kilom ise 75ti, 1 hafta sonunda 72.2 oldum.

selam hanimlar :KK36:

Göbek bölgesindeki aşırı ve gereksiz kilolarınızdan kurtulmayı başaramıyorsanız Prof. Dr. İbrahim Saracoglu’nın sunduğu yoğurt ve limon kürü mucizesini mutlaka denemelisiniz.

Yoğurt Limon Pul Biber Kürü ile Zayıflama
Limonlu yoğurt kürünü denemeden önce öğrenmeniz gereken en az 2 hafta devam etmeniz gerektiğidir. 1 – 2 gün denedikten sonra işe yaramadığını düşüncesine kapılıp sakın bırakmayın. Rahat ve basit şekilde hazırlayacağınız Yoğurtlu Limon kürü tarif sayesinde göbek bölgenizdeki yağlardan, kilolarınızdan hızlıca kurtulacaksınız.

Limon Yoğurt Kürü Malzemeler:

• Yarım limonun suyu
  • 3 Yemek kaşığı yarım yağlı yoğurt
  • 1 çay kaşığı pul biber (pul biber yerine zencefil ya da zerdeçal da olabilir)
Nasıl Yapılır – Hazırlanışı

Yukarıda verilen olculerde limonun suyunu, yoğurdu ve pul biberi belirtilen uygun bir kase içerisinde karıştırın.
YAPILIŞI: Gece uyumadan yarım saat önce yiyin. Bu karışımı tükettikten sonra kesinlikle başka hiç bir şey yememeniz gerekiyor. En az 2 hafta boyunca bunu sürdürün. 2 Hafta sonunda değişimi göreceksiniz.
Peki su icebilirmiuiz

X