Zayıflatan, Göbek Eriten Limonlu Yoğurt Kürü

Slm arkadaslar dört gecedir uyguluyorum bu kürü ekmegide biraktim sadece kahvaltida oda cok az yiyorum boyum kisa 10 kilo fazlam var göbeğimde cok fazla ins faydasini görürüm.

Slm arkadaslar dört gecedir uyguluyorum bu kürü ekmegide biraktim sadece kahvaltida oda cok az yiyorum boyum kisa 10 kilo fazlam var göbeğimde cok fazla ins faydasini görürüm.
İnşallah canim faydali bir kur ekmegi birakicaksiniz gec saat yemek yemiyceksiniz bende 3 gecedir uyguluyorum hemen zayiflamasak bile karnin duz duruyo dinc oluyosun cok yemek yemiyince 3 gun dayansaniz gerisi gelir zaten rahat rahat yatiyosun karnin sismeden tavsiye ederim herkese

İnşallah canim faydali bir kur ekmegi birakicaksiniz gec saat yemek yemiyceksiniz bende 3 gecedir uyguluyorum hemen zayiflamasak bile karnin duz duruyo dinc oluyosun cok yemek yemiyince 3 gun dayansaniz gerisi gelir zaten rahat rahat yatiyosun karnin sismeden tavsiye ederim herkese
Kızlar Bnde varım Bnde başlamak istiyorum

bende bugunden itibaren başlıycam da inş 15 gün yapabilirm üşengeçlik var da biraz :) saati kurdum annemi kardeşimi tembihledim :KK70: bana zorla yedirsinler diye. tadı güzel geliyo bana allahtan o konuda sıkıntı yok :)

Kizlar size bir onerim var kahvaltinizi cok guzel yapin az ekmekle oglende aci bir kahvevyapim bu bir iki saat sizi tok tutar sonra da saat 5 olmadan ekmeksiz bir seyler yiyin yatana kadar yemeyin ama ara ogun olarak meyve felan yiyebilirsiniz sonra yogurt kurinu yapin ardindan 10 dk egzersiz sonra yatin :)

Ayrıyeten ibrahim saraçoğlunun tilya kürüne de başladım bugün. Yağ eritiyormuş. bakalım bi combo yapayım :KK70:

Merhaba kızlar bende başladım iki gün önce.insallah hepimize fayda eder.ben ev yogurduyla yapıyorum.umarim işe yarar

İki hafta devam edilmesi gerekmiş sonuç için ben bi haftada bırakmıştım bir üç yüz kg vermiştim hem de heristediiğimi yiyerek şimdi iki hafta yapıcam ve diyetle bu üçüncü günüm çok merak ediyorum bence beşşşş

Az yemeğe çalışıyorum.Tarçınlı türk kahvesi içiyorum.Yeşil çay içiyorum kefir içiyorum.Yoğurt kürü yapıyorum 2 lt su içmeye çalışıyorum.Sabahları da ceviz suyu içiyorum :) Baya bişey yapıyormusum yazınca fark ettim.Bakalım fark olacak mı

X