Zayıflamak istiyorum yardımcı olurmusunuz?

Morkal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2021
40
93
23
Zayıflamak istiyorum artık ?
Merhabalar ben 1.65 boyum ve 68 kg ve 55kg düşmek istiyorum yaza kadar yardımcı olurmusunuz.

Kan değerlerinize baktirin. İnsülin direnci olup olmadığına emin olun. Sonra diyet listesi ve spor. Bunun başka çözümü yok. Ot çayı b.k çayı Herbalife vs hikaye. En sağlıklı kilo verme şekli kalori açığı oluştururarak yağdan kilo vermek ve kas kutlesini artirmaktir.

Herbalife ve benzeri mama ürünleri geçici kilo vermene yardımcı olur. Kalıcı kilo vermek istiyorsan bir diyetisyene gitmeni öneririm kan değerlerin, insülin direncine bakılır, sana uygun bir beslenme programı oluşturulur. Aç kalmadan kilo verirsin ve tabi ki bunun yanında spor yapmanı öneririm ki kas kaybı yaşama. Bu şekilde sağlıklı bir program uygularsan hedefine ulaşırsın.

Kan değerlerinize baktirin. İnsülin direnci olup olmadığına emin olun. Sonra diyet listesi ve spor. Bunun başka çözümü yok. Ot çayı b.k çayı Herbalife vs hikaye. En sağlıklı kilo verme şekli kalori açığı oluştururarak yağdan kilo vermek ve kas kutlesini artirmaktir.
Geçen sene Spor baya yapardım bu sene virüs nedeni ile evdeyim fazla yapamıyorum

X