zayıflama hapı

nazar1905

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2013
47
0
herkese merhaba benim ablam su anda 30 yasında ve 75 kilo...cok yogun calıstıgından spor da yapamıyor ve zayıflama hapı kullanmak istiyor. en garantili zayıflama hapı hangisidir acaba kullannalar yazarsa cok sevinirim.

herkese merhaba benim ablam su anda 30 yasında ve 75 kilo...cok yogun calıstıgından spor da yapamıyor ve zayıflama hapı kullanmak istiyor. en garantili zayıflama hapı hangisidir acaba kullannalar yazarsa cok sevinirim.

Merhaba
Ben Zayıflama haplarını denedim ama pek bi fayda görememiştim. burda bi aktarcı bir macun hazırlıyo ondan kullandım 1 buçuk ayda 11 kilo verdim. etrafdaki kullananlar arasında kilo veremeyen yok. tabi şeker ve tansiyonu olanlar kullanamıyo...

Merhaba
Ben Zayıflama haplarını denedim ama pek bi fayda görememiştim. burda bi aktarcı bir macun hazırlıyo ondan kullandım 1 buçuk ayda 11 kilo verdim. etrafdaki kullananlar arasında kilo veremeyen yok. tabi şeker ve tansiyonu olanlar kullanamıyo...

caNım
macunu yerken dıyette yaptın mı yada nelerı kestın ?
ayrıca sporda yaptın mı ?
nerede bu aktar hangı semtte adresı yazarmısın bana :)

caNım
macunu yerken dıyette yaptın mı yada nelerı kestın ?
ayrıca sporda yaptın mı ?
nerede bu aktar hangı semtte adresı yazarmısın bana :)

Valla canım hiçbirşey yapmadım sabahları 1 tatlı kaşığı içtim yan geldim yattım :)) iştahını azaltıyo ve sık sık su tüketiyorsun. bu adam bartında bende aracı ile alıyordum. iş çalışanlarından biri kargoyla getirtiyordu. adamın bilgileri varmı dersen yok malesef. muhtemelen bu getiren kişide üstüne kar koyduğundan kendi alıyor siparişleri.

hap kullanmasın pek güvmiyorum haplara birçok haber çıkdı,,,
dogal yollar biraz diyet

Son düzenleme:
bir arkadaşım Yağ Yakıcı Zayıflama Kapsülü Maurers Forte Termojenik kullandı.
bitkisel ve doğal ürünmüş. çokta iyi sonuç almıştı 2 ayda

Valla canım hiçbirşey yapmadım sabahları 1 tatlı kaşığı içtim yan geldim yattım :)) iştahını azaltıyo ve sık sık su tüketiyorsun. bu adam bartında bende aracı ile alıyordum. iş çalışanlarından biri kargoyla getirtiyordu. adamın bilgileri varmı dersen yok malesef. muhtemelen bu getiren kişide üstüne kar koyduğundan kendi alıyor siparişleri.

Peki içeriğinde neler olduğunu biliyor muydunuz?
Merak ettim içeriğini.
Bir de hiçbirşey yapmadan sadece bir kaşık macunla 11
kilo verince vücutta sarkma olmadı mı?:KK53:

bir arkadaşım Yağ Yakıcı Zayıflama Kapsülü Maurers Forte Termojenik kullandı.
bitkisel ve doğal ürünmüş. çokta iyi sonuç almıştı 2 ayda

ben de bu hapı kullandım 1 ayda 6 kg vermiştim. hotmon düzensizliği oaln biriyim hangi diyeti yaparsam yapayım kilo veremiyorum. şu an 10 kg fazlam var 1 haftadır diyetisyenin önerdiği diyeti aynen yapıyorum bir arkadaşımla beraber o 1 ilk hafta 1,7 kg verdi bende tık yok o yüzden hap işine geri dönüyorum :KK43:

ben de bu hapı kullandım 1 ayda 6 kg vermiştim. hotmon düzensizliği oaln biriyim hangi diyeti yaparsam yapayım kilo veremiyorum. şu an 10 kg fazlam var 1 haftadır diyetisyenin önerdiği diyeti aynen yapıyorum bir arkadaşımla beraber o 1 ilk hafta 1,7 kg verdi bende tık yok o yüzden hap işine geri dönüyorum :KK43:

ben bir zayıflama paketi aldım. bu hapta var içinde.
5 tane farklı ürün var paketin içinde. çok beğendim. 2. günüm bugün. o kadar şey denedim şimdiye kadar. ilk kez bir şeyin faydasını göreceğime inanıyorum.
bir kaç gün daha kullanayım. faydasını görür kilo verirsem nerden aldığımı yazarım:)

Merhabalar konu bayağı geçmiş ama banada özelden bir yazarmisin bu macunu hangi aktar hazırlıyor.ve fiyatı felan nedir teşekkür ederim

Kesinlikle kilo verdiren çay, hap, kapsül, bitki, krem, toz.... Uzar gider bunlar kesinlikle yalan dolan.
Kilo vermek istiyorsan kalori açığı oluşturman gerek bunu da kalorisi düşük yiyecekler tüketerek gün içinde almanız gereken kalori miktarı geçmeyerek yada düşük seviyede tutarak kilo verebilirsiniz.

İkinci bir yöntem de istediğiniz gibi yiyin ama her gününüz sporla geçsin spor derken de yürüyüş falan değil yokuşlu ve tempolu koşu ve ağırlık kaldırarak kalori harcıyabilirsiniz.

Bende ekleme yapmak istedim, Yılbaşından bu yana 9 kilo verdim, amacım 64 den 52 ye düşmekti. İnşallah allahın izni ile sağlıklı bir şekilde yavas yavaş hedefe gidiyorum. Bir süredir kilo verme durmustu ama pes etmedim çünkü biliyorumki vücudum az kalorili beslenmeme ve hergün yaptığım spor tempoma alışmıstı. Arada 3-4 gün normal abartmadan yeme düzenime döndüm spora ara verdim. Bu arada tatile gitmistim sadece yüzme günde 1 saat ama cardiyo yapmadım. bugün 55 kilo gördüm tardıda ve metobolizmamı şaşırtmak için yaptığım taktiğin işe yaradığını anlamış oldum böylece.

Kilo vermek için neler yaptım;
öncelikle hiç bir şekilde zayıflama hapı iştah kesici vs, kullanmadım.
hergün 2 yumurta ister hasla ister tavada yağsız (ben peçete ile tavayı yağlıyordum) salatalık domates marul maydonoz biraz beynir ben peynir yerine çökelek tükettim daha çok, az yağlı olduğundan ve zeytin. Asla 5 zeytin yok kibrit kutusu peynir şeklinde kendimi gerecek şartlar oluşturmadım. Canım ne kadar yemek istiyorsa tabi abartmadan

Destek olara en büyük desteğim internetten herkesin bulabileceği telkinle zayıplama (youtubeden bir sürü var) iştahımı kontrol etm1 ekte yardımcı oldu)

3. ay 4 kilo verdim az ve öz vereyimki geri almayayım istedim.
Her sabah telefonum yüklediğim bir uygulama vardı ücretsiz onunla 15-20 dakika cardiyo yaptım (kesinlikle kahvaltıdan önce)
Her akşam tempolu 40 dakika ile başladım 1,5 saat çıkardığım yürüyüşlerim oldu. Bu tempoya 1 hafta sonra metobolizma alışıyor ve kendiliğinden hareket etme isteği doğuyor. (4 . günümde metro merdivenlerini koşarak cıkmıstım ve bunu hiç zorlanmadan yapmıstım çok şaşırmıstım)

Not: Ben kahvaltıdan önce spor yapardım, kahvaltı 12 den önce yapmazdım.
Hatta işe giderken spor yapamadığım günler 3-4 durak önce iner yürürdüm. Kahvaltı yerine öğle yemeği yerdim. günde 2 öğün besleniyorum. akşam 8 den sonra birşey yemiyorum. Bazen adet öncesi buna uyamıyorum bunuda bol sütlü nescafe ve 2-3 adet kuru üzüm yada incir hurma gibi doğal şeylerle açlık ve şekere kriz anlarımı kontrol ediyorum.
İnanın bi yerden sonra alışıyorsunuz şu an hiç farkında bile değilim ama bu düzene doğal bir şekilde uyuyorum..

5. ay artık 6 kilo verince kilo verme durdu ve bunu kabak detoksu yaparak (3 gün diyorlar ama ben 5 gün yaptım) yendim. 5 günün sonunda 2 kilo gitmisti.
Hayatımdan ekmeği makarnayı pasta börek çıktı. (çok nadir doğum günü vs olursa küçük dilim) ama zaten yemek istemiyorsunuz

Şu an aynaya baktığım zaman kendimle gurur duyuyorum. Uzun zamandır basen ve kalça bölgemdeki kilodan dolayı bisiklete binemiyordum. artık akşam yürüyüşlerim sevdiğim bisiklet binme olarak yer değişti.

Hepinize sevgiler

Yemegi azaltacak kuzum olculu yemesi sart ama yok ben hastalanmak istiyorum ic organlarimin sekli şemali degissin diyorsa bilemiyorum

Valla canım hiçbirşey yapmadım sabahları 1 tatlı kaşığı içtim yan geldim yattım :)) iştahını azaltıyo ve sık sık su tüketiyorsun. bu adam bartında bende aracı ile alıyordum. iş çalışanlarından biri kargoyla getirtiyordu. adamın bilgileri varmı dersen ydimciok malesef. muhtemelen bu getiren kişide üstüne kar koyduğundan kendi alıyor siparişleri.
Yar
Merhaba
M
Merhaba
Merhaba ,yardımcı olabilirmisiniz acaba macun için

Eeee konu eskiymiş hemde baya eski nerden bulup çıkardınız

X