Zayıflama Arkadaşı Arıyorum

Kızlar bende pko var 10 kilo vermem gerek ideal kilo için benimde bir arkadaşa ihtiyacım var 🥹 tek olmıyor eşimde yemeğe düşkün asla benle diyet beceremiyor

Merhaba bende zayiflamak istiyorum ama suan Ramazanlikda nasil olur bilmiyorum Ramazan bitince InsALLAH sıkı bir diyete sporla birlikte baslamak istiyorum

Kızlar bende pko var 10 kilo vermem gerek ideal kilo için benimde bir arkadaşa ihtiyacım var 🥹 tek olmıyor eşimde yemeğe düşkün asla benle diyet beceremiyor
Bende aynı şekilde ya ama işte kilo vermek istedikçe dikkat ettikçe yeme isteğim artıyor insülin direnci var maalesef 😔

Bende aynı şekilde ya ama işte kilo vermek istedikçe dikkat ettikçe yeme isteğim artıyor insülin direnci var maalesef 😔
Bende de aynı sıkıntı var sıktıkça kendimi ,şeytan sanki ye diyor 🤦🏻‍♀️ ama biz eşimle konuştuk eşli diyet yapcaz çocuk istediğimiz için pko kaynaklı kilom var onunda sağlık sorunları var ikimize de iyi gelcek zayıflamak ay nışanlıyken ne güzel filinta gibiydik 🥹 incecik küçük elbiselerim duruyor hala 😪

Ben de 170 boy -75 76 kilo arasi gidip geliyorum yaşım 33 su orucu tutmak ta hep aklımın bi köşesinde,benimle birlikte zayıflamak isteyen olursa mesaj atabilir hayata küsüyorum resmen kilom yüzünden bu kiloları atabilsem özgüvenim neşem yerine gelir birbirimize destek olabileceğimiz arkadaşım olursa sevinirim

Bende de aynı sıkıntı var sıktıkça kendimi ,şeytan sanki ye diyor 🤦🏻‍♀️ ama biz eşimle konuştuk eşli diyet yapcaz çocuk istediğimiz için pko kaynaklı kilom var onunda sağlık sorunları var ikimize de iyi gelcek zayıflamak ay nışanlıyken ne güzel filinta gibiydik 🥹 incecik küçük elbiselerim duruyor hala 😪
Canım sen aşılama yapmışmıydın ya ben seni sanki bi konudan hatırlıyorum. 🤭 bizde eşimle diyet yapıyoruz ama o bayağı iradeli ben asla 🫣 ben kendimi bildim bileli pko ve kilo ile baş etmeye çalışıyorum öyle çok aşırı kilolu değilim ama işte ideal kilomun üstündeyim dikkat etmesem alır başını gider

Canım sen aşılama yapmışmıydın ya ben seni sanki bi konudan hatırlıyorum. 🤭 bizde eşimle diyet yapıyoruz ama o bayağı iradeli ben asla 🫣 ben kendimi bildim bileli pko ve kilo ile baş etmeye çalışıyorum öyle çok aşırı kilolu değilim ama işte ideal kilomun üstündeyim dikkat etmesem alır başını gider
Selam canım hayır yapmadım daha hiç , bizde diyete gircezde o hep bozuyor şu erkeklerin boğazı varya hamile kadınlarda bile yok yemin ederim 😃 bende senin gibiyim 10 kilo fazlam var asla veremiyorum napcam bilmiyorum mecburumda vermeye nereye kadar böyle devam edeceğiz bilmiyorum gerçekten..

Merhaba arkadaşlar,aldığım kilolar beni çok rahatsız etmeye ve sağlığımı etkilemeye başladı hedefim -20 ,bu kiloları vermek için azimli ve disiplinli diyet arkadaşları arıyorum.Bu şekilde daha motive edici olacağını düşünüyorum.Bana katılmak isteyen var mı? 🥰
(Yeni üye olduğum için konuyu doğru yerde mi açtım emin değilim değilse mazur görün lütfen :)
Merhaba herkese. Bende varım. Nasıl iletişime geçeceğiz bende -10 ile başlayıp giderek artırmak istiyorum 🙈

Selam kızlar, ben 5 yıl önce kk ya yazmışım ve bir grupla dikkat etmişiz Ramazanda 4 kilo vermişim...Bu yıl yine denemek istedim ama tabi yaş (39 yaşındayım) metabolizma yavaşlaması derken sadece 1 kilo verebildim maalesef. Sahurda sadece su içip yatıyorum. belki de yanlış yapıyorum bilmiyorum.. bu arada 74 ile başladım 73 kiloyum şimdi..çok kızıyorum kendime yaa. işyerinde en kilolu benim :KK43:(

20 kilo da benim fazlam var ne zaman kilo vermek istesem daha cok aldım. Normalde yemeyeceğim şeyleri bile canım istiyor.devamli ağzım dolu olmalı gibi hissediyorum.

Kızlar herkese slm bende fazla kilodan muzdaribim vermem gereken bir 13 kilom var 🤦🏻‍♀️ Ramazanın başından beri ciddi dikkat ediyorum sıfır kaçamakla 15 günde 2 kilo ancak verdim yahu birbirimizi motive edelim atalım şu kiloları ayy çok sıkıldım kilo olayından dolabımda minicik elbiseler daha etiketi çıkmamış kotlar var kendimi duvardan duvara vurasım geliyor

Kiloluyum ve bu durum yüzünden kendimle barışık olamıyorum ve her şeyi kiloma bağlamaya başladım. Kilo vermek için grup açtıysanız katılmak isterim 💜🥺

Merhaba arkadaşlar,aldığım kilolar beni çok rahatsız etmeye ve sağlığımı etkilemeye başladı hedefim -20 ,bu kiloları vermek için azimli ve disiplinli diyet arkadaşları arıyorum.Bu şekilde daha motive edici olacağını düşünüyorum.Bana katılmak isteyen var mı? 🥰
(Yeni üye olduğum için konuyu doğru yerde mi açtım emin değilim değilse mazur görün lütfen :)
Ben de varım -10 vermem lazım

X