Zayıflama Arkadaşı Arıyorum

mervee0606

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2023
8
8
28
Merhaba arkadaşlar,aldığım kilolar beni çok rahatsız etmeye ve sağlığımı etkilemeye başladı hedefim -20 ,bu kiloları vermek için azimli ve disiplinli diyet arkadaşları arıyorum.Bu şekilde daha motive edici olacağını düşünüyorum.Bana katılmak isteyen var mı? 🥰
(Yeni üye olduğum için konuyu doğru yerde mi açtım emin değilim değilse mazur görün lütfen :)

Merhaba arkadaşlar,aldığım kilolar beni çok rahatsız etmeye ve sağlığımı etkilemeye başladı hedefim -20 ,bu kiloları vermek için azimli ve disiplinli diyet arkadaşları arıyorum.Bu şekilde daha motive edici olacağını düşünüyorum.Bana katılmak isteyen var mı? 🥰
(Yeni üye olduğum için konuyu doğru yerde mi açtım emin değilim değilse mazur görün lütfen :)
Ben olurum arkadaş, taşınma sürecindeyim kararlı bir yol arkadaşına cok ihtiyacım var evime taşınma yerleşme aşaması bitince düzenli bismillah diyeceğim 20 kilo var benimde fazlalik beni beklerseniz birlikte yol almak isterim 🥰

Ben olurum arkadaş, taşınma sürecindeyim kararlı bir yol arkadaşına cok ihtiyacım var evime taşınma yerleşme aşaması bitince düzenli bismillah diyeceğim 20 kilo var benimde fazlalik beni beklerseniz birlikte yol almak isterim 🥰
Öncelikle taşınacağınız evin size huzur ve şans getirmesini temenni ederim 🤗 Hazır olduğunuzda benle irtibata geçebilirseniz harika olur hemen başlarız fazla vakit kaybetmeden 😇

Öncelikle taşınacağınız evin size huzur ve şans getirmesini temenni ederim 🤗 Hazır olduğunuzda benle irtibata geçebilirseniz harika olur hemen başlarız fazla vakit kaybetmeden 😇
Cok mutlu oldum cok teşekkür ederim iyi dileklerin için 🙏🥰 mutlaka özel mesaj aticam tartılır başlarız ben 93 kiloyum suan

Ayyy benimde 20 kilo vermek için tam böyle bir arkadaşa ihtiyacım var 🤗🤗

Ben sporla beraber 2-2,5 ay gibi bir süreye yaymayı düşünüyorum. Mesaj gönderin isterseniz konuşalım bir 🤗

Bende Ramazanda dikkat etmeye karar verdim. Hedefim 3 ayda 15 kilo vermek. Ayda 5 kilo vermek yapılabilir bir şey diye düşünüyorum.

Selamlar benim de çocuk sahibi olabilmem için -10 kilo vermem lazım pko var kilo vermem biraz zor oluyor ama sizlerle birlikte inşallah sonuca ulaşırım 🙏 Geçtiğimiz ay dikkat etmeye başladım 69.2 kilodan 67 ye düştüm bir ayda. Ama öyle katı diyet falan yapmadım. Ramazanda daha dikkat edip biraz daha fazla vermek istiyorum hedef 58 🌿

merhabalar.... dun tartıda 78 kg oldugumu gorunce anı bır sok geçirdim. ama yapılamayacak bırsey oldugunu dusunmuyorum o yuzden ınancla ve kararla bır boga yukselenı olarak :KK43: :KK70:
yenıden verecegıme ınanmalıyımmm yapabilirim evet !! :

18 kılo vermem gerekiyor kızlar bende varım

ek olarak ramazan basladı malum neler yapıyorsunuz ya da yapacaksınız sppor saatlerı en onemlısı neler olmalı. bu konularda uzman yorumlarına acıgım. aralıklı oruc da denedım daha once ama bana uygun degıl bayılmalarım oldu :KK70:

ek olarak ramazan basladı malum neler yapıyorsunuz ya da yapacaksınız sppor saatlerı en onemlısı neler olmalı. bu konularda uzman yorumlarına acıgım. aralıklı oruc da denedım daha once ama bana uygun degıl bayılmalarım oldu :KK70:
Ya ramazanda spor yapabilir miyim bilmiyorum yürüyüşe çıkarım saat 4 gibi yada iftardan sonra diye düşünüyorum ben

merhaba. nasıl bir program yapmayı düşünüyorsunuz?diyet listesi hazırlayamıyorum ben. 10-12 kilo vermem gerekiyor bir kaç gün iradeli gidiyorum ama bir şekilde bozuyorum. eğer bi grup falan oluşturduysanız ben de gelmek isterim:KK69:

merhabalar.... dun tartıda 78 kg oldugumu gorunce anı bır sok geçirdim. ama yapılamayacak bırsey oldugunu dusunmuyorum o yuzden ınancla ve kararla bır boga yukselenı olarak :KK43: :KK70:
yenıden verecegıme ınanmalıyımmm yapabilirim evet !! :

18 kılo vermem gerekiyor kızlar bende varım
Bende bu sabah tartı da 76.8 görünce bayılacaktım yani 😵‍💫 şuan regl dönemindeyim oruç tutamıyorum ama hemen vermem gerekiyor sahur iftar nasıl ayarlayacağız 😏

Arkadaşlar bu kiloları bir güzel aldık kimi zaman tatlı yiyerek baklavalar ile kimi zaman vazgeçemediğimiz cheesekekler ile.... Bazen de sağlık sorunlarımız etki etti bende misali..
Ama şimdi bu alana yazmıs herkesin kilo sorunu var..
Şimdi ise dönüş yoluna geçmeliyiz...
Az ve doyurucu yiyerek ve en. Önemlisi nefsimize hakim olarak vermeliyiz 💓
Egzersiz yçde yaparak aynı zamanda

merhaba. nasıl bir program yapmayı düşünüyorsunuz?diyet listesi hazırlayamıyorum ben. 10-12 kilo vermem gerekiyor bir kaç gün iradeli gidiyorum ama bir şekilde bozuyorum. eğer bi grup falan oluşturduysanız ben de gelmek isterim:KK69:
Merhaba. Belli başlı bir liste oluşturmadım sadece azaltmam gereken şeyleri belirledim daha öncesinde yaptığım gibi 🤗

X